Aktualności  |  23 lipca 2017

Konkurs z super nagrodami: ZADBANE DŁONIE W CENIE!!!!

Aktualizacja – mamy wyniki konkursu!

Wszystkie nadesłane zgłoszenia konkursowe posiadają wspólny mianownik, stoi za nimi szczęście i miłość, bo przecież na każdym ze zdjęć widać dumnie mieniący się pierścionek zaręczynowy!

Jury z ogromną przyjemnością wyłoniło trzy finalistki konkursu, którymi są:

  • Greta Podgórska
  • Magdalena Mroczkowska
  • Karolina Koper

Otrzymują one od sponsora nagród, firmy Mollon Pro, zestawy kosmetyków do pielęgnacji dłoni i paznokci.

W finałowej potyczce, nad prostotą zwyciężyły zdobienia, i tym samym nagroda główna, czyli zaproszenia na pokaz marki Mollon Pro, trafia w wypielęgnowane dłonie Karoliny Koper!

Serdeczne gratulacje!

***

Piękne, bo zadbane ręce kobiety są wizytówką każdej z nas. Zdrowa i gładka w dotyku skóra, starannie wykonany manicure, a na palcu …. dumnie prezentujący się symbol miłości czyli pierścionek zaręczynowy.

Pochwalcie się Waszymi dłońmi, wystylizowanymi w sposób, który Wam najbardziej się podoba.

Inspiruje Was klasyka i elegancja, zawsze w modzie czy np. ombre typu baby boomer – pokażcie nam to, co Wam najbardziej odpowiada. Najciekawsze stylizacje nagrodzimy!!!

A nagrody są naprawdę wartościowe dzięki  MOLLON PRO, firmie z francuską technologią, jakością i stylem, tworzącą profesjonalne produkty do stylizacji oraz pielęgnacji paznokci. Mamy dla Was 3 zestawy kosmetyków o wartości 214 złotych każdy, a dla jednej z Was dodatkowo udział w jesiennym pokazie firmy MOLLON PRO.

Klasyka i prostota czy letnie szaleństwo? Co zachwyci nasze zacne jury w składzie:

  • Sylwia Pokora, osoba, która o paznokciach -ich pielęgnacji  i stylizacji wie wszystko, prowadząca w kraju i zagranicą szkolenia firmy Mollon Pro
  • Paulina Komorowska, nasza guru ślubno-zaręczynowa
  • Julia Deszczyńska – utalentowana fotografka (FOTO LOVERS), laureatka naszego konkursu dla fotografów ślubnych i zaręczynowych

Nie zwlekajcie! Wysyłajcie  już od dziś!

Na Wasze zgłoszenia czekamy na Facebook/Zareczyny do 30 lipca, rozstrzygnięcie konkursu do 6 sierpnia. >>> REGULAMIN <<<


Love image created by Jeshoots – Freepik.com

Tagi: