Porady  |  23 lutego 2017

9 połączeń znaków zodiaków, które w życiu tworzą najlepsze pary

Ty Baran, a on Wodnik – wiesz, co gwiazdy wróżą Waszej parze? Oto dziewięć połączeń najlepszych dla miłości.

Wiecie, co jest najlepsze? Jeśli okaże się, że zdaniem astrologii do siebie nie pasujecie, zawsze możecie powiedzieć, że to w nie wierzycie 😉

Baran i Wodnik

Mieszanka wybuchowa – w dobrym znaczeniu. Gdy inne pary zaczynają się ze sobą nudzić, Baran i Wodnik tworzą wciąż zafascynowany sobą team. To dlatego, że oboje są skorzy do przeżywania wspólnych przygód i poznawania nowych rzeczy (także w sypialni). O czym pamiętać? Że zarówno Baran, jak i Wodnik cenią swoją wolność i muszą mieć własnych przyjaciół.

Byk i Rak

Potężna para, której zaangażowanie i bliskość rośnie wraz ze stażem związku. Byk i Rak nadają dosłownie na tych samych falach – rozumieją się i fizycznie (oboje są namiętni), i emocjonalnie. Potrafią docenić wyjątkowość drugiej strony, a przy tym świetnie się uzupełniać. Dla obojga ważny jest spokój i stabilizacja, do miłości podchodzą bardzo poważnie, są lojalni i wierni.

Wodnik i Bliźnięta

Ta para już po dwóch tygodniach znajomości może wejść na poziom, który inni osiągają po latach – za sprawą niespożytej energii, kreatywności i otwartości na siebie nawzajem. Obydwa znaki prześcigają się pomysłami (mogą w tym nawet między sobą rywalizować). Mówi się, że Wodnik z Bliźniętami mają szalone połączenie psychologiczne. Bardzo rzadko się kłócą i szybko godzą. Wbrew pozorom oboje cenią sobie harmonię, ale też własną niezależność – tę drugą potrzebę na szczęście rozumieją też u innych.

Czytaj także: Czy tworzycie dobraną parę wg psychoanalizy?

Rak i Ryby

Dwa znaki wodne, które potrafią się dogadać dosłownie w każdej dziedzinie. Często mają wręcz poczucie, że są sobie przeznaczeni i musieli się spotkać, bo z nikim nie byłoby im lepiej. Oboje są bardzo uczuciowi i oddani drugiej osobie, dumni z siebie nawzajem, a przy tym spokojni o własne dobre cechy. Zdarza się, że spotykają się z zazdrością otoczenia, które nie może uwierzyć, że w życiu można tworzyć taką zgraną drużynę.

Panna i Byk

Dwa znaki żywiołu Ziemi, które od pierwszej chwili – co wszyscy widzą – mają niezwykłe połączenie. Łączą ich identyczne życiowe wartości i cele, a przy tym potrafią sięgać po to co sobie zamierzą (także kosztem sporego wysiłku i poświęcenia). Rzadko spotyka się pary tak sobie oddane, a ich życie jest bardzo harmonijne. Są wobec siebie bardzo szczerzy i lojalni, co pomaga budować trwałe i długie relacje. W domu wspaniale dzielą się obowiązkami, bo oboje są bardzo praktyczni.

Bliźnięta i Waga

Te znaki mogą stworzyć fascynującą relację, jeśli tylko… swoją nieprzewidywalnością nie zniszczą jej w jeden dzień. Mają duży szacunek do drugiego człowieka, a najseksowniejszy jest dla nich mózg partnera, który chcą poznawać przez długi czas. Obydwa znaki mają sporo wad i słabości, muszą więc okazywać sobie równie dużo zrozumienia – wtedy osiągną harmonię. Tkwi w nich bowiem ogromny potencjał, zwłaszcza na płaszczyźnie intelektualnego porozumienia.

Strzelec i Baran

Znaki ognia, bywa więc między nimi naprawdę gorąco. Zwłaszcza, że oboje od początku mają duże ciśnienie na zacieśnienie znajomości. Te znaki są do siebie bardzo podobne (także pod względem wad), ale jeśli tylko kochają się szczerze i bezinteresownie – są w stanie wybaczyć sobie dosłownie wszystko. Nigdy się nie nudzą, nie brakuje im tematów do rozmów – również dlatego, że oboje uwielbiają stawiać na swoim.

Byk i Koziorożec

Podobne to te dwa znaki najczęściej łączy miłość „do końca świata”. W dodatku z wiekiem ich więź staje się coraz poważniejsza, dojrzalsza i mądrzejsza. Sekret ich sukcesu jest prosty: szczera miłość i głęboki wzajemny szacunek. Ich związki są bardzo partnerskie i wiedzą, że mogą na sobie polegać.

Czytaj także: 10 cech dobrego partnera

Bliźnięta i Strzelec

Te znaki są dokładnie po przeciwnej stronie, przez co ich połączenie jest dość długie i skomplikowane, a to gwarantuje niekończące się emocje. Jeśli jest między nimi dobrze, to jest wspaniale, a jeśli źle – robi się strasznie. Mają podobne cele i oczekiwania oraz wielką pasję – oboje kochają żyć. Choć często się ze sobą nie zgadzają (w drobnych sprawach), to nigdy długo się nie boczą ani nie chowają urazy. Ta para przyciąga się na zasadzie przeciwieństw, a mimo to podobne interesy i żywe osobowości mogą uczynić ją bardzo trwałą i szczęśliwą.

Tagi: