Ślub  |  8 czerwca 2015

Dzień przed ślubem

Ta wielka chwila już jutro. Zaczynacie się zastanawiać, jak to będzie i czy wszystko odbędzie tak, jak to sobie zaplanowaliście.

Przyszykujcie obrączki oraz wszelkie niezbędne dokumenty, aby ich nie zapomnieć.

Jeżeli napoje alkoholowe organizujecie sami, to powinniście je już kupić i przewieźć do sali weselnej. Czasem alkohol można przewieźć tydzień wcześniej, ale wszystko zależy od indywidualnych uzgodnień.

Sala weselna powinna zostać przybrana właśnie dziś. Często sala weselna jest odpowiednio przygotowana przez samego właściciela. Możecie również wynająć firmę, zajmującą się odpowiednim przystrajaniem zarówno sali weselnej jak i kościoła. Jeżeli robicie to we własnym zakresie. to tydzień wcześniej poinformujcie znajomych, a chętni do pomocy na pewno się znajdą.
Dzień wcześniej lub tego samego dnia przewieźcie tort do sali weselnej.

Wieczorem Panna Młoda powinna umówić się na manicure i malowanie paznokci oraz ewentualnie jakiś zabieg upiększający, ale nie ingerujący zbytnio w głąb skóry.

Spakujcie niezbędnik, który może się przydać następnego dnia a w nim: rajstopy, zapasową koszulę, perfumy, puder, tusz, tabletki od bólu głowy, igłę, nici, agrafkę, ewentualnie zapasowe buty i inne rzeczy, które sądzicie, że mogą się wam przydać.

Połóżcie się w miarę wcześnie spać, abyście wstali wypoczęci i przygotowani do Waszej uroczystości.

 

Zdjęcie: unsplash.com