Porady     25 stycznia 2017

Gdy zapraszasz ją na kolację, którą sam przygotujesz…

Wreszcie zapraszasz ją do siebie, szykujesz romantyczną kolację w domowym zaciszu? Pewne jest jedno: nie obędzie się bez wina i świec! Świece, jakiekolwiek, stworzą romantyczny nastrój, zwłaszcza jeżeli wyłączysz górne światło. Ale wino – o, to już wymaga odrobiny starań. Jak olśnić swoją wybrankę kolacją i z klasą podać do niej wino?

Porady     24 stycznia 2017

Sesja narzeczeńska – dlaczego warto ją zrobić?

Jeśli już się zaręczyliście i zaczynacie myśleć o ślubie, to znaczy, że przyszedł czas na fotograficzną sesję narzeczeńską. Podpowiemy, dlaczego warto ją zrobić i podrzucimy kilka pomysłów, które mogą Was zainspirować w czasie planowania własnej.

Inspiracje     22 stycznia 2017

7 idealnych upominków dla gości – zima

Zastanawiacie się, czym obdarować gości zimową porą? Oto 7 upominków dla Waszych bliskich, które sprawdzą się najlepiej właśnie zimną!


Porady     21 stycznia 2017

W restauracji: jak wybrać i zamówić wino?

A zatem postanowiłeś: Wasza pierwsza – jakże ważna – randka odbędzie się w eleganckiej restauracji. A może już zaręczyny? Plan jest idealny: kolacja przy świecach, romantyczna muzyka w tle… Aż prosi się o wino! Ale jakie? Odczuwasz panikę na samą myśl o przemądrzałej minie kelnera i sylabizowaniu obcojęzycznych nazw? Niepotrzebnie, to może być bardzo proste.


Porady     20 stycznia 2017

Czy jemu na Tobie zależy?

Jak rozpoznać oznaki prawdziwego zaangażowania na wczesnym etapie znajomości? Skąd możemy wiedzieć, czy naszemu nowemu partnerowi naprawdę na nas zależy? Oto kilka podpowiedzi.

Ślub     19 stycznia 2017

O tym mówimy: Eleganckie i piękne sale weselne

Jak powinny wyglądać eleganckie wnętrza idealne do zorganizowania wesela? Na co zwracać uwagę, wybierając salę weselną? O tym rozmawiała dziś Paulina Komorowska w „Pytaniu na śniadanie” w TVP2. A my podrzucamy przykłady najpiękniejszych, wzorcowych sal weselnych!


1 19 20 21 22 23 45