Ślub     12 stycznia 2017

10 zimowych ozdób weselnego stołu

Zima, choć tak niepopularna wśród polskich par, jest świetnym czasem na zawieranie ślubu i wyprawianie wesela. W każdym razie – nie jest to sezon gorszy od innych, a pod względem możliwości dekoracyjnych – kto wie…? Może i lepszy?

Zaręczyny     11 stycznia 2017

6 sygnałów, że Twój chłopak wkrótce się oświadczy

Niepewność towarzysząca oświadczynom to dla wielu mężczyzn spory stres – zwykle starają się więc upewnić zawczasu, czy ich wybranka jest na nie gotowa i jak wymarzyła sobie ten szczególny moment. Ich nietypowe działania i zachowanie mogą wówczas zdradzić co nieco… Oto 6 murowanych sygnałów, że Twój facet poważnie myśli o oświadczynach. 

Inspiracje     7 stycznia 2017

„Sweet Lorraine” – piękniejsza od słów tej miłosnej piosenki jest tylko historia, która za nią stoi

Są piosenki, które z miejsca stają się hitem nuconym przez wszystkich, bo trafiają w sam środek serca. Taką piosenką jest „Sweet Lorraine”. Napisał ją 96-letni Fred po śmierci ukochanej żony. Ta historia jest niesamowita!


Inspiracje     6 stycznia 2017

Teneryfa: wyspa wiecznej wiosny

W podróż poślubną na Teneryfę warto pojechać, gdy u nas panuje jesień, zima lub przedwiośnie. Będzie to bardzo miła zmiana klimatu, ponieważ na Teneryfie (zwłaszcza na południu) temperatura przez cały rok wynosi ok. 25 stopni i zwykle jest tam słonecznie (dlatego Teneryfa zwana jest wyspą wiecznej wiosny).


Ślub     5 stycznia 2017

Zimowe motywy na weselu

Nadeszła zima, co oznacza, że czas pokazać, jak pięknie może wyglądać wesele o tej porze roku. To niezbyt popularny okres na tego typu przyjęcia, ale świąteczna aura i piękne krajobrazy za oknem potrafią wynagrodzić niskie temperatury. Zobaczcie, jak to może wyglądać.

Inspiracje     4 stycznia 2017

Save the date – zarezerwuj termin

Save the date – zgrabne zawiadomienia, które nie wymagają tylu informacji, co standardowe zaproszenia, a mogą oszczędzić wielu rozczarowań. Przeczytajcie, co to jest i kiedy warto je wykorzystać.


1 19 20 21 22 23 43