Inspiracje | Zaręczyny  |  13 lutego 2017

Pierścionek zaręczynowy a osobowość i styl: efekt halo [TRENDY 2017]

Jak dobrać pierścionek zaręczynowy do stylu i osobowości? Sprawdzamy największe hity 2017 roku i doradzamy, jaki komu pasuje. Zobacz, czy pierścionek zaręczynowy z efektem halo to przypadkiem nie idealna propozycja dla Twojej ukochanej?

Wybór pierścionka zaręczynowego to nieskończony ocean możliwości. Jaki będzie najlepszy? Taki, który narzeczona będzie nosiła z przyjemnością, bo będzie do niej pasował. Dobra wiadomość: w tym roku modne są i tradycyjne, i nowoczesne pierścionki.

Pierścionek z efektem halo

Twoja ukochana uwielbia błyszczeć? Jeśli chcesz, żeby zaparło jej dech w piersiach, kup pierścionek, który ma efekt halo. Halo to świetlista aureola wokół głównego kamienia, którą tworzą otaczające go mniejsze kamienie (zwykłe brylanty). Halo sprawia, że pierścionek pięknie mieni się przy najmniejszym ruchu ręką, a do tego daje wrażenie, że karat jest większy.

Sprawdź także, czy Twojej narzeczonej nie pasowałby pierścionek z czarnym diamentem!

Dziś, decydując się na pierścionek zaręczynowy halo, można przebierać w rodzajach kamieni szlachetnych. Wyjątkowo spektakularnie wygląda połączenie szafiru z diamentami lub kompozycja brylantów oprawiona w białe złoto. Można pokusić się także o podwójne halo.

Fot. za: klenota.pl

Fot. za: klenota.pl

Fot. za: klenota.pl

Fot. za: klenota.pl

Fot. za: klenota.pl

Fot. za: klenota.pl