Scenariusze Zaręczyn | Zaręczyny  |  27 marca 2017

Zaręczyny podczas filmu, w którym jest… piękna scena zaręczyn

Dziewczyny uwielbiają marzyć: o rycerzu na białym koniu, białej sukni i zaręczynach jak z ulubionego filmu. My mamy nieco prostszą, a równie efektowną propozycję zaręczyn: podczas wspólnego seansu filmu o miłości. Gdy główny bohater będzie zadawał ukochanej WIELKIE PYTANIE, zrób to samo! Efekt – murowany

By ułatwić ci nieco zadanie, wybraliśmy kilka filmów, w których sceny zaręczyn były wyjątkowo pamiętne.

1. Dziewczyna z Alabamy (Sweet home Alabama)

Gdy on (Patrick Dempsey) na jej (Reese Whitterspoon) pytanie „Gdzie jesteśmy?”, odpowiada „U Tiffany’ego” i każe wybrać sobie dowolny pierścionek.

2. To właśnie miłość (Love Actually)

Gdy bariera językowa nie może powtrzymać nieco ciapowatego pisarza Jamiego (Collin Firth) przed spędzeniem życia z Aurelią (Lucia Moniz), niemówiącą po angielsku piękną Portugalką.

3. Uciekająca panna młoda (Runaway bride)

Gdy ona (Julia Roberts) już tyle razy uciekła sprzed ołtarza, że teraz nie pozostaje jej nic innego, jak samej paść na kolana.

4. Kiedy Harry poznała Sally (When Harry met Sally)

Gdy Harry (Billy Crystal) mówi do Sali (Meg Ryan) jedno z najbardziej romantycznych zdań w historii kina: „Kiedy orientujesz się, że chcesz z kimś spędzić resztę swojego życia, chcesz, żeby ta reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe”.

5. Szkoła uczuć (A walk to remember)

Gdy szkolna gwiazda, Landon (Shane West) zakochuje się w Jamie, nieśmiałej córce pastora (Mandy Moore) i zakrada się z lunetą na jej balkon podczas nocy spadających gwiazd.

Tagi: