Kontakt

Z dumą prezentujemy nową wersję strony Zareczyny.pl, serwisu, który od 2001 roku w całości poświęcony jest zakochanym i tematyce zaręczyn.

Chcemy iść dalej ścieżką, jaką wytyczyła pierwsza wersja serwisu – cieszyć zakochanych podpowiedziami, jak się zaręczyć – i jak zakochać się bardziej. Kompendium wiedzy o tematyce zaręczynowej postanowiliśmy jednak poszerzyć także o tematykę ślubną, bo wierzymy, że najlepszy scenariusz zaręczynowy kończy się tam, gdzie zaczyna się scenariusz ślubny.

Nadal chcemy inspirować Was codzienną porcją ciekawych, przygotowanych na wysokim poziomie materiałów, ale gruntownie zmieniliśmy sposób ich prezentowania. Layout dostosowujący się do wszelkich urządzeń, szybszy czas ładownia strony, nowy układ treści i rozwiązania graficzne – to niektóre ze zmian wprowadzanych na Zareczyny.pl sukcesywnie od 6 grudnia 2016 roku.

Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu przyjazna, blogowa forma serwisu, a jeszcze bardziej – prezentowane tu inspiracje i pomysły na oryginalne scenariusze zaręczynowe i ślubne. Z radością będziemy uczestniczyć w Waszych planach zaręczynowych, przedślubnych i ślubnych – wesprzemy Was wiedzą i doświadczeniem, jakie pozyskaliśmy przez wiele lat.

Chcemy się także podzielić z Wami radością z tworzenia tego miejsca – jeśli masz niezwykłą historię, jesteś autorem ciekawych tekstów o związkach lub chcesz opowiedzieć nam o swoich zaręczynach – napisz do nas!