Aktualności  |  21 sierpnia 2017

SEN O ZARĘCZYNACH

Dla wielu z nas zaręczyny są bardzo ważnym i wyczekiwanym dniem, prawie że wyśnionym. Jednak uwaga: jeśli śnimy o nich to …. lepiej na jawie, bo jak nam się przyśnią, to zgodnie z znaczeniem sennikowym nie wróży to niczego dobrego.

Sen o własnych zaręczynach to niepowodzenie w sprawach sercowych, to sygnał końca związku. Sen o oświadczynach przez większość senników interpretowany jest jako wróżba kłopotów – tak dla singli, jak i osób będących w związkach. W przypadku osób stanu wolnego taki sen o oświadczynach zwiastuje brak zmian w  życiu uczuciowym. Jeśli oświadczyny i ślub mamy za sobą, to po takim śnie powinniśmy uważać na konflikty i awantury z partnerem. Natomiast dla kobiet w niezalegalizowanym związku, sen o oświadczynach pokazuje ich potrzebę wyjścia za mąż.

Co innego gdy śnimy, że widzimy lub świętujemy cudze: w tym wypadku możesz oczekiwać na własne ze spokojem, po których też ślub wydaje się być blisko. Jeśli śnisz zaręczyny innych, a jesteś już zamężna/żonaty to oznacza, że twój związek ma się jak najlepiej i że do miłości w nim doszła przyjaźń.

Natomiast gdy we śnie oświadczamy się komuś, wtedy sen sugeruje że w naszym życiu nadejdą zmiany, a my jesteśmy na nie przygotowani. Odrzucenie oświadczyn to znak, że czeka nas niepowodzenie.

Co innego, jeśli we śni zobaczymy osoby stanu wolnego. Oznacza to, że wkrótce sami się zaręczymy…

Gdy ogłaszamy znajomym lub rodzinie wieść o zaręczynach, to jest to sen, który zwiastuje nadchodzące dobre wiadomości. Jednak nie zaręczyny w miejscu publicznym, bo to  mówi o  nieszczerości i braku wzajemnego zaufania w związku. Dla mężczyzny taki sen może obrazować  jednak jego odwagę….

Jeśli śni się nam obrączka własna, oznacza to strach przed utratą bliskiej osoby. Zakładanie jej sobie we śnie na palec –  na prawdziwe zaślubiny będziemy musieli poczekać.

Senne zawiłości….

Wierzyć, nie wierzyć – lepiej przeżyć swoje życie na jawie!

Życie pisze najlepsze scenariusze w ogóle, w tym i te  zaręczynowe (oczywiście przy naszym czynnym udziale). Jednak jesteśmy ciekawi, czy wierzycie w sny i czy sprawdziły się one w waszym  realnym życiu?

Tagi: