Inspiracje | Zaręczyny  |  28 lutego 2017

Pierścionek zaręczynowy a osobowość i styl: vintage [TRENDY 2017]

Jak dobrać pierścionek zaręczynowy do stylu i osobowości? Specjalnie dla Was przeglądamy trendy 2017 i sprawdzamy, do kogo będą pasowały największe hity tego roku. Na przykład pierścionek w stylu vintage.

Wybór pierścionka zaręczynowego to niełatwe zadanie. Jaki przypadnie do gustu Twojej wybrance? Jaki będzie dla niej najlepszy? Taki, który przyszła narzeczona będzie nosiła chętnie, bo będzie do niej pasował. Dobra wiadomość: w tym roku modne są i tradycyjne, i nowoczesne pierścionki.

Pierścionki w stylu vintage – kobiece, romantyczne i wyjątkowe

Pierścionek zaręczynowy jak z toaletki arystokratki lub kuferka prababci to pochwała kobiecości i wybór dla indywidualistki. Moc staromodnych pierścionków tkwi w ich oryginalności, poczuciu, że drugiego takiego nie ma na świecie. W tym roku hitem są pierścionki nawiązujące do epoki edwardiańskiej – inspirowane biżuterią Marii Antoniny, delikatne, subtelne, a przy tym bardzo trwałe i wytrzymałe. Finezyjny design, koronka, łączenie platyny z diamentami i perłami, wiele kamieni szlachetnych razem – oto typowe cechy tego stylu.

Jeśli nie chcesz sprowadzać pierścionka z zagranicy (gdzie edwardiańska biżuteria jest popularniejsza niż w Polsce), poszukaj kolekcji wiktoriańskich.

Jeśli Twoja dziewczyna nosi się bardzo kobieco i romantycznie (lubi koronki, gorsety, futerka), jest delikatna z pozoru, ale silna wewnątrz, pierścionek vintage na pewno przypadnie jej do serca.

Fot. za: yes.pl

Fot. za: yes.pl

Fot. za: yes.pl

Fot. za: yes.pl

Fot. za: yes.pl

Fot. za: yes.pl

Czytaj także: Dla kogo pierścionek z czarnym diamentem?