Scenariusze Zaręczyn | Zaręczyny  |  17 marca 2017

Zaręczyny z kubkiem kawy

Jeśli Twoja dziewczyna uwielbia niedzielne poranki w kawiarni, zaręczyny z kawowym motywem to trafiony pomysł. Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, jak to zrobić.

  1. Poproś baristę, by „napisał” tekst oświadczyn czekoladą na jej kawie z pianką (ale sam ją podaj!). Możesz też sam zaprojektować szablon napisu, wydrukować i wyciąć w domu. Wówczas masz niemal pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane w niemal każdej kawiarni!

collage

 

  1. Na kubku (tam gdzie zaznacza się specjalne preferencje, np. kawa bezkofeinowa itp.) wpisz datę, kiedy się poznaliście, a na pokrywce kubka połóż pierścionek – takie zamówienie przynieś jej do stolika

kubekzpiersionkiem

  1. Poproś baristę, żeby podpisał jej kubek, ale zamiast imienia niech napisze: „Przyszła Pani X” (tu podaj swoje nazwisko) albo „Przyszła Panna Młoda”

kupek

  1. Pytanie „Czy wyjdziesz za mnie?” może też widnieć na dnie kubka. W tym przypadku konieczne będzie zlecenie stworzenia takiego kubka osobom, które zajmują się tym na co dzień – bez problem znajdziesz je np. na potralu DaWanda. Możesz też kupić zwykłą białą filiżankę i napisać na dnie kubka wybrane słowa specjalnym markerem do trwałego zdobienia szkła i ceramiki z farbą pigmentową na bazie wody, która oczywiście nie jest toksyczna.

collage2

 

  1. Pierścionek zaręczynowy możesz też przywiązać kokardką do uszka kubka

kubeczek

 

Tagi: