Zaręczyny  |  8 lutego 2018

Zaręczyny w Walentynki!

Niedługo Walentynki, a to doskonały czas by zorganizować zaręczyny! Dlaczego? Powodów jest kilka. Po pierwsze, to łatwa do zapamiętania data, a biorąc pod uwagę fakt, że wiele kobiet przywiązuje wagę do dat i do celebrowania rocznic, wybór 14 lutego wydaje się być idealny.

Kolejny powód to dostępność walentynkowych promocji. Na początku lutego z pewnością zaopatrzysz się w idealny pierścionek zaręczynowy z jakimś małym rabatem.

I ta miłosna atmosfera… Amorki latające w powietrzu… No dobrze, ale zejdźmy na ziemię.

Co zrobić, aby wasze zaręczyny, mimo powiedzmy sobie szczerze, dość „oklepanej” daty były zupełnie inne niż wszystkie? Zaproś wybrankę na sesję zdjęciową! Zachęć do wspólnych zdjęć, idealnej pamiątki dla dwojga.

Podczas sesji, kiedy obydwoje będziecie już czuć się swobodnie, niepostrzeżenie wyciągnij pierścionek i zadaj to najważniejsze z pytań. Pamiętaj wcześniej wtajemniczyć w swój plan fotografa, aby ten, nie przerywając swojej pracy, uwiecznił na zdjęciach kawałek waszej historii, piękne emocje i masę wzruszeń. Scenariusz idealny!

Ale czy na pewno? Zapytaliśmy o to Julię Deszczyńską, fotografkę, która wraz ze swoim narzeczonym tworzą duet Fotolovers (www.fotolovers.pl). Powstał on nie tylko z gorącego uczucia jakim się darzą, ale i pasji tworzenia a także ogromnej radości jaką daje im praca za obiektywem. Sami o sobie mówią:

„Najpierw zakochaliśmy się w sobie, a potem w fotografii.”

Julia radzi, by przy wyborze fotografa kierować się własną estetyką, abyście byli zadowoleni z końcowego efektu współpracy. Wspomina też, że warto przejrzeć portfolio, by sprawdzić czy sesja jaka Cię interesuje jest w ofercie danej osoby. Kiedy już uda się znaleźć odpowiednią osobę, wtajemnicz ją w swoje plany. Ustalcie czas i miejsce zdjęć, dogadajcie scenariusz działań oraz znak-sygnał, który rozpocznie całe zaręczynowe przedsięwzięcie no i do dzieła! Trzymam kciuki!

Foto: https://web.facebook.com/FotoloversFotografia/

 

Tagi: