Porady  |  2 maja 2015

Jakich kobiet nie lubią mężczyźni?

Kobiety raczej stronią od zarozumiałych narcyzów, próżniaków i nieudaczników, mężczyźni też mają swoje typy kobiet, którym z góry mówią „dziękuję”. Oto pięć typów kobiet, których płeć brzydka nie lubi!

1. Wyrachowana materialistka

Uwaga! Nie mylić z kobietą zaradną i niezależną finansowo. Sukces zawodowy imponuje mężczyznom, gorzej jednak, jeśli kobieta dąży do niego „po trupach” – nie zważając na innych ludzi, oszukując, gnębiąc jednych, manipulując drugimi, wreszcie podlizując się komu trzeba. W ogóle nie lubimy takich ludzi, mężczyzn też, ale u kobiet jest to cecha znacznie bardziej rażąca. Jeszcze gorsze są kobiety, które zakochują się nie w mężczyznach, tylko w ich portfelach. Tego żaden Ci nie wybaczy!

2. Sowa przemądrzała

Inteligencja kobiety i jej pewność siebie to potężne afrodyzjaki. Czasami się słyszy, że mężczyźni nie lubią kobiet mądrzejszych od siebie, ale dotyczy to raczej tych, którzy sami są zakompleksieni i czują się niepewnie. Facet z charakterem podziwia mądre babki i nie boi się ich. Co innego jednak inteligencja i pewność siebie, a co innego wymądrzanie się i próba udowodnienia całemu światu, że „ja jestem najmądrzejsza”. Sama taka postawa jest odpychająca, poza tym potrzeba wykazywania swojej inteligencji i wiedzy na każdym kroku świadczy o wielkiej niepewności wewnętrznej takiej osoby.

3. Lala malowana

Spędza przed lustrem trzy godziny dziennie, jej zainteresowania ograniczają się do kosmetyków, fryzur i mody, po każdym łyczku kawy czy wina poprawia szminkę i oczywiście nie robi nic, od czego mogłaby pobrudzić sukienkę lub złamać paznokieć. Można się z lalą umówić raz czy dwa – zazwyczaj jest ładniutka, więc fajnie pokazać się w jej towarzystwie kumplom, ale związek z nią? Jedna wielka nuda.

4. Żonomatka

Pilnuje swojego mężczyzny, żeby umył zęby, zjadł śniadanie i punktualnie wyszedł do pracy. Oczywiście przygotowuje mu ubranie i nie wypuści w zimie bez czapki i szalika. Kontroluje kasę, a gdy facet wychodzi z kolegami na piwo, o dziesiątej wieczorem dzwoni do niego, że czas wracać. Czasem nawet przyjeżdża pod knajpę. Owszem, niektórzy faceci potrzebują kobiet opiekuńczych, które będą dla nich jak matki. Nie oszukujmy się jednak – żonomatka bardzo szybko przestaje pociągać seksualnie mężczyznę. Wtedy zaczyna on tylko patrzeć, jak tu wyrwać się spod jej opiekuńczych skrzydeł na wieczór z inną panienką… Jak nastolatek, którego mamusia krótko trzyma.

5. Zdesperowana

Niektóre kobiety po przekroczeniu pewnego wieku (czasem 25, czasem 30, czasem 35 lat) martwią się, że nie mają nikogo na stałe. Kochana rodzinka jeszcze bardziej doprowadza je do rozpaczy słowami w stylu: „Ja w twoim wieku miałam już dwójkę dzieci” albo „Czy ty, kochana, chcesz zostać starą panną? Żeby nie zrobiło się za późno na męża i dzieci!”. Biedna kobieta zaczyna więc na gwałt poszukiwać faceta. A mężczyźni to świetnie wyczuwają i… uciekają, gdzie pieprz rośnie. Bo boją się kobiet, które chcą ich błyskawicznie zaprowadzić do ołtarza. I co tu dużo mówić, mają rację…

 

Zdjęcie: unsplash.com