Aktualności | Inspiracje | Ślub  |  22 lutego 2018

Ślubne trendy 2018 – cz. 1

Jeśli planujesz wesele w 2018 roku to z pewnością aktualnie rozmyślania na temat weselnej stylistyki nie są Ci obce. Jakie trendy kolorystyczne będą królować w nadchodzącym sezonie? Jakie połączenia barw? Zerknijcie co będzie hot w 2018.

Niezmiennie królować będą pastele, a połączenie brudnego różu i zgaszonej zieleni to zupełny top. Przywodzą na myśl romantyczne letnie wesela, zwiewne suknie ślubne i delikatne koronki.

fot. Pinterest

fot. Deer Pearl Flowers

fot. onefabday.com

fot. endlesssummerblooms.com

fot. rentmydust.com

fot. MOD wedding

fot. Pinterest

Kolejny niezwykle modny duet to coś w sam raz dla amatorek odcieni fioletu, bo mowa tu o odcieniach koloru liliowego i lawendy. Zestawienie utrzymane w tonacji pastelowej to idealne tło dla weselnych ceremonii. A purpurowe buty u panny młodej, nieśmiało wyglądające spod koronkowej sukni? Zestaw idealny!

fot. Rock n Roll Bride

fot. Tulle & Chantilly

fot. Wedluxde

fot. laurajanecakedesign.co.uk

fot. greenweddingshoes.com

fot. rachellaclingen.com

 

Dla amatorów stylu glamour i nieco intensywniejszych barw, strzałem w dziesiątkę będzie z pewnością połączenie czerni, bieli i złota. A jeśli dodamy do tego bialo-czarne paski, będziemy mieć do czynienia z weselem niezwykle eleganckim i dodatkowo idealnie wpisującym się w trendy ślubne 2018.

fot. MOD Wedding

fot. burghbrides.com

fot. Borrowed and Blue Weddings

fot. Style Me Pretty

fot. HappyWedd.com

fot. Instagram

 

Tagi: