Ślub  |  25 kwietnia 2017

Jak zorganizować najmodniejsze wesele? TRENDY 2017 – CZĘŚĆ 1

Od kreatywnych ślubnych zaproszeń, po fikuśne przekąski – zaczynamy cykl, w którym tropimy najmodniejsze weselne trendy tego roku.

1. Wyjątkowe zaproszenia

Najmodniejsze zaproszenia ślubne anno domini 2017 nie są skromne ani nieśmiałe – stawiają na oryginalność i zdecydowanie rzucają się w oczy. Zapomnijcie o białych kopertach i beżowych ażurowych kartach – w trendach są zaproszenia na plexiglasie, atrament świecący w ciemności i kolory. Zaproszenia mogą być oryginalnymi zdjęciami Waszej dwójki ze szczegółami ręcznie wypisanymi na odwrocie, mogą udawać vintage pocztówki, mogą mieć wielki kolorowy stempel z sercem lub napisem RSVP na kopercie. Szalenie modne są akwarelowe maziaje, wzory kwiatowe i tropikalne – w liście palm.

collagezaprosze

2. Kolor!

Biel, pastele, beże – w tym roku naturalna „ślubna” kolorystyka ustępuje feerii barw. Kolorem roku są bezdyskusyjnie odcienie zieleni, które symbolizują również szalenie modny motyw powrotu do natury (np. motyw lasu) i pasują do każdej pory roku. Trend na kolor widać też we wszechobecnych akwarelach – od ślubnych zaproszeń, przez suknię panny młodej, a na torcie skończywszy.

2

3. Zwierzaki

Najbardziej pożądani goście na weselu 2017 mają cztery nogi i futro, a co najmniej sierść. Mile widziane są psy i koty (na zachodzie poszło to dalej – tam na ślubnych zdjęciach widać osły, króliki, lamy…). Warto pamiętać, że zwierzę to nie zabawka i jeśli spodoba mu się na weselu, to raczej tylko takim w ogrodzie. My zwierzęta kochamy, trend odnotowujemy więc z przyjemnością i zachęcamy do tego, by czworonożni pupile towarzyszyli Wam w tym ważnym dniu.

collagezwierzeta

4. Fikuśne przekąski

W tym roku smak jedzenia jest równie ważny, jak jego prezentacja – a ta powinna przywoływać uśmiech na twarzy. Modne są wielkie deski serów, całe ściany z pączusiów, patery kolorowych makaroników, dania w wersji mini (na jednego-dwa gryzy), samoobsługowe wózki z kanapkami, lodami i watą cukrową. Jeśli Wasza okolica słynie z jakiegoś przysmaku – także musi znaleźć się na przyjęciu, najlepiej podany inaczej, niż zwykle.
collageprzekaski

Tagi: