Scenariusze Zaręczyn  |  24 kwietnia 2017

Rozmruczane zaręczyny z kotami w tle

Twoja ukochana to kociara? A Ty psiarz? Nic nie szkodzi. I pies z kotem się dogada, jeżeli zamieszkają w zgodnym domu mądrych ludzi, którzy będą chcieli im w tym pomóc. Ty masz już wizję Waszego przyszłego domu? I jesteś zdecydowany: tak, to z nią chcesz go stworzyć! Zatem zaręczyny. Ale jak zaręczyć się z kociarą, by ją bez reszty tym uwieść?

Mieszkasz w mieście, gdzie jest kocia kawiarnia? Szczęściarzu! Nie może być lepszej miejscówki na zaręczyny z kociarą! Po pierwsze, w takim miejscu poczujecie się jak w przyszłym własnym domu, bo w znanych kocich kawiarniach serwuje się zwykle niepowtarzalną zdrową kuchnię i niezwykłe, bo domowe ciasto. Po drugie, towarzyszyć Wam będą właśnie one – koty.

Oświadczyny niczym we Waszym przyszłym wspólnym domu!

Kotów w kociej kafejce nie może przecież zabraknąć. Rozmruczane, pełne gracji, będące blisko i utrzymujące dystans – pewne jest, że będzie ich wiele, równie pewne, że będzie można zakochać się w nich na dłużej.

Jak zareaguje na kocie miejsce kociara? To chyba oczywiste – jej nastrój i bez bąbelków będzie szampański. Bo kawiarniane mruczki można nie tylko obserwować, głaskać czy pogościć na swych kolanach. Bardzo możliwe, że pośród kawiarnianych kotów znajdzie się i taki, który nawiąże z Wami kontakt. Co więcej – może zostanie on Waszym pierwszym własnym kotem? Koty kawiarniane można bowiem adoptować, co stwarza dla Ciebie wyjątkową szansę na zaręczyny, którym nie oprze się absolutnie żadna kociara.

Jak oświadczyć się w kociej kafejce?

Oczywiście byłoby najcudowniej, gdyby imć pan kot rezydent z kawiarni zechciał z Tobą współpracować. W tym celu możesz odbyć pierwszą „penetracyjną” wizytę w kociej kafejce bez swej wybranki. Obsługa kawiarni zapozna Cię nie tylko z menu, ale i z preferencjami swych kocich mieszkańców. Być może wskaże Ci tego najbardziej towarzyskiego i podpowie, jak go dyskretnie zwabić na kolana Twoje lub Twej ukochanej. Jeżeli takie rozgoszczenie się u Was kota uda się już podczas tego szczególnego wieczoru, tekst oświadczyn może pojawić się na Twych ustach zupełnie spontanicznie, zatem nie będziemy Ci nic podpowiadać.

Być może jednak kota na kolana zaprosić się nie uda. Koty to zwierzęta niepokorne i nie da się ich zachowań reżyserować. Na szczęście rozmową kierujesz Ty, towarzystwo zaś, otoczenie oraz skład menu sprzyjają temu, byś zagaił ją: Czy wyobrażasz sobie, jak ciepły, przytulny i rozmruczany będzie nasz przyszły dom? Bo marzę, by go z Tobą stworzyć…

Oczywiście, jeżeli zaręczyny mają być niespodzianką, wcześniej umów się z obsługą kawiarni, byś mógł swą wybrankę zaskoczyć nie tylko wyciągniętym z zanadrza pierścionkiem ale również bukietem kwiatów, kto wie? Może zyskasz i zgodę na wychylenie symbolicznego szampana (kocie kawiarnie z zasady są bezalkoholowe).

By w pełni sprostać potrzebom wieczoru, postaraj się wcześniej o zarezerwowanie dla Was miejsca i dowiedz się, co z menu najlepiej podkreśli uroczysty charakter wieczoru. Upewnij się, w jakich godzinach zyskacie największą intymność. Gościnne koty mają sporo fanów!

Gdzie znajdziesz kocie kawiarnie idealne na zaręczyny?

By poznać więcej szczegółów na temat kociej kafejki w Twym mieście, koniecznie odwiedź jej stronę lub choćby profil na Facebooku. Musisz przecież dopiąć szczegóły Waszych niezwykłych zaręczyn.

Oto przydatne linki:

Gdyten szczególny wieczór dobrnie już do szczęśliwego finału, nie zapomnij upamiętnić go zakupem jakiejś pamiątki z kociej kawiarni. Dwa kocie kubki, przy których wychylaniu zawsze będziecie mogli powspominać te niezwykłe zaręczyny, poduszki przytulne jak sam mruczek – czegokolwiek byś nie wybrał, na pewno będzie to cenną pamiątką.

Pamiętaj, że oczywiście nic nie ukoronuje Waszych zaręczyn tak idealnie, jak zaproszony do Waszego domu już na zawsze… kot. Zwiąże Was jeszcze mocniej niż najbardziej wyszukany pierścionek zaręczynowy!

Tagi: