Zaręczyny  |  11 stycznia 2017

6 sygnałów, że Twój chłopak wkrótce się oświadczy

Niepewność towarzysząca oświadczynom to dla wielu mężczyzn spory stres – zwykle starają się więc upewnić zawczasu, czy ich wybranka jest na nie gotowa i jak wymarzyła sobie ten szczególny moment. Ich nietypowe działania i zachowanie mogą wówczas zdradzić co nieco… Oto 6 murowanych sygnałów, że Twój facet poważnie myśli o oświadczynach. 

Zaręczyny to dla wielu panów bardzo ważna chwila, dla niektórych być może także stresująca. Zazwyczaj starannie się do niej przygotowują i często można po ich zachowaniu podejrzewać, że wkrótce z ich ust padnie TA propozycja… Jakie sygnały wysyła facet na krótko przed oświadczynami?

Rozmawia o Waszej wspólnej przyszłości

Wiedziałaś wprawdzie, że planuje kiedyś Wasz ślub i założenie rodziny, ale jakoś nie miał konkretnych wyobrażeń i nie lubił o tym rozmawiać. Teraz sam zaczyna mówić np. o urządzaniu Waszego mieszkania lub o kupnie większego, ile dzieci chciałby mieć i jakiej płci najchętniej, o ślubie i weselu – a jak zacznie, ma tysiąc pomysłów i buzia mu się nie zamyka!

Czytaj także: 10 cech dobrego partnera

Prowokuje do rozmów na temat zaręczyn

Nigdy nie interesował się życiem gwiazd, a nagle mówi, że taki i taka zaręczyli się – i jak fajnie to zrobili! Albo o znajomych: „Wiesz, Iksiński zaprosił Igrekowską do Paryża i oświadczył się jej na Wieży Eiffla”. Może też wypożyczać filmy, w których bohaterowie zaręczają się w pomysłowy sposób i prowokować rozmowy na ten temat. Daj się zwabić – on chce wybadać, jakie oświadczyny by Ci się podobały!

Przedstawia Cię swojej rodzinie

Zaprasza Cię na obiad niedzielny do rodziców, a jeśli już ich znasz, prosi, byś towarzyszyła mu na uroczystościach rodzinnych. Nie tylko na weselach, na które zwykle chodzi się z osobą towarzyszącą, lecz np. na chrzcinach siostrzeńca albo urodzinach dziadka. A może w inny sposób szuka okazji, żebyś poznała jego dalszą rodzinę?

Wije gniazdko

Od roku myślał o wyjeździe z kumplami na nurkowanie, a nagle… coś mu niby wypada i okazuje się, że nie pojedzie. Zamiast tego wyremontuje łazienkę albo kupi nowe meble. Jeśli w łazience nie stała się rzecz naprawdę straszna, uniemożliwiająca korzystanie z niej, a meble nie są doszczętnie rozwalone, możesz być pewna, że dopadł go syndrom wicia gniazdka. A to wróży rychłe oświadczyny.

Czytaj także: Czy jemu na Tobie zależy?

Wypytuje o rozmiar pierścionka

Stara się też dowiedzieć, jaką biżuterię lubisz. Może się uciekać do podstępów: niektórzy kradną swojej ukochanej pierścionek na kilka dni, po czym niepostrzeżenie go podrzucają. Może też poprosić o telefon do Twojej przyjaciółki pod jakimś błahym pretekstem – po to, by ją wypytać o takie szczegóły.

Fot. za: unsplash.com

Fot. za: unsplash.com

Zaprasza Cię na niespodziewaną wycieczkę

Na przykład do Wenecji, w góry albo na totalne odludzie. W każdym razie w jakieś miejsce, w które nie jeździcie co weekend. Może to też być bardzo ekskluzywna restauracja. Uwaga: to ostatni sygnał! Wiesz, co się stanie na tej wycieczce… Weź zatem najładniejsze ciuchy, najbardziej seksowną bieliznę i najsłodszy uśmiech!

Tagi: