Scenariusze Zaręczyn | Zaręczyny  |  15 maja 2017

Miłość na pełnym morzu

Jeśli oboje kochacie morze, szum fal i tupot białych mew, lecz romantyczne zaręczyny na plaży przy blasku zachodzącego słońca i tłumach spacerowiczów wydają Ci się nieco banalne i nudne, mamy dla Ciebie oryginalny pomysł na zaręczyny: rejs na pełnym morzu!

Zanim jednak oświadczysz się pośród spienionych morskich fal, skup się na przygotowaniach do tego niezapomnianego weekendu i zaplanuj wszystko w najdrobniejszych szczegółach – począwszy od samej podróży, przez atrakcję główną, aż po sam moment zaręczyn.

Zaplanuj morską wyprawę w najdrobniejszych szczegółach

Wydaje Ci się, że nie ma nic prostszego niż porwanie Ukochanej na kilka dni nad morze? Pamiętaj, że zaręczynowy wypad powinien być perfekcyjny pod każdym względem, by żadne nieprzewidziane okoliczności nie zdołały pokrzyżować Waszych planów. Dlatego dużo wcześniej zaplanuj termin, zarezerwuj hotel lub elegancki pensjonat, wykup rejs lub wycieczkę i zorganizuj towarzyszące mu atrakcje.

Zdecydowanie uprzedź swoją Wybrankę o planowanej prodróży! Porywanie jej w piątkowe popołudnie, wprost z pracy, z torbą pospiesznie i przypadkowo spakowanych (przez Ciebie!) jej rzeczy osobistych nie jest najlepszym pomysłem. Zaanonsuj Wasz wyjazd jako zwykły weekendowy wypad nad morze, dając jej tym samym czas na przygotowanie się. Zadbaj jednak, by Twoja Partnerka – prócz zwiewnych sukienek i eleganckich sandałków – spakowała ciepły sweter, kurtkę i nieprzemakalne buty, w których będzie zdobywała swe żeglarskie szlify.

Weekendowy rejs jachtem ze Świnoujścia na Bornholm

W tej wersji zaręczynowej niespodzianki dla Ukochanej wspaniałym pretekstem do nadmorskiego wypoczynku będzie np. pobyt w Hotelu Aurora Family & SPA w Międzyzdrojach, rozpoczęty pysznym obiadem, relaksującym masażem dla dwojga, spacerem po molo i romantyczną kolacją, która uśpi czujność Twojej Partnerki…

 
fot. za: Hotel-aurora.pl

fot. za: Hotel-aurora.pl

Ale już poranna pobudka i szybka przejażdżka do portu w Świnoujściu bez wątpienia obudzą jej ciekawość!

Zwłaszcza gdy zobaczy zacumowany przy nabrzeżu 12-metrowy jacht Bavaria 36 Cruiser, który pod łopoczącymi na wietrze żaglami zabierze Was w 3-dniowy niezapomniany rejs zaręczynowy na uroczą duńską wyspę Bornholm, oddaloną o niecałe 100 km od polskiego wybrzeża.

fot: za clickandboat.com

Pod wodzą doświadczonego kapitana Tadka Ducha dotrzecie do bornholmskiego portu, nie tylko poznając tajniki morskiego żeglowania i zdobywając żeglarskie szlify, ale i przeżywając wielką przygodę prawdziwych wilków morskich.

Strand im Südwesten der Insel Bornholm, DänemarkTylko od Ciebie zależy, czy oświadczysz się Jej na pełnym morzu, wyławiając pierścionek zaręczynowy spośród wzburzonych fal; czy na nocnej wachcie w blasku księżyca..? A może zaczekasz, aż przybijecie do maleńkiego portu na wyspie i wybierzecie się na spacer wśród ruin zamku Hammershus lub na obiad do jednej z uroczych restauracji? Jedno jest pewne – będzie to dla Was obojga niezapomniana chwila!

 fot. za: Hotel-aurora.pl

Powrót z rejsu do portu w Świnoujściu – już jako narzeczeni! – możecie świętować podczas jeszcze jednej nocy w hotelu Hotelu Aurora Family & SPA w Międzyzdrojach, gdzie uprzedzona wcześniej obsługa z pewnością zgotuje Wam iście królewskie powitanie i wykwintną zaręczynową kolację w hotelowej restauracji Miramare.

Adresy:

  • Tadek Duch. Niezwykłe żeglowanie. tadekduch.pl, +48 606 917 136, biuro@tadekduch.pl
  • Hotel AURORA**** Family & SPA, hotel-aurora.pl, +48 91 32 23 550
  • Atrakcje na Bornholmie, www.bornholm.modos.pl

 

Tagi: