Inspiracje | Zaręczyny  |  23 października 2015

Romantyczny wyjazd do spa

Początkowo spa kojarzyło się głównie z relaksem i odnową biologiczną kobiet. Obecnie jednak mężczyźni coraz częściej jeżdżą do takich ośrodków, co więcej – wiele z nich ma w swojej ofercie propozycje skierowane do par. Zakochani mogą zorganizować romantyczne zaręczyny albo rocznice w spa, bądź zwyczajnie wyjechać tam na kilkudniowy odpoczynek.

Zazwyczaj w pakietach dla dwojga są takie przyjemności jak peeling całego ciała, masaż dla dwojga oraz wspólna aromatyczna kąpiel w wielkiej wannie z hydromasażem. Oprócz tych przewidzianych zabiegów można do woli korzystać z basenów, saun, łaźni parowych i kąpieli błotnych. Po dniu obfitującym w tego typu rozkosze będziecie zrelaksowani jak nigdy. Do tego romantyczna kolacja w restauracji bądź w pokoju hotelowym przy świecach. Poczujecie się jak w raju i będziecie mieli mnóstwo energii na upojną noc… Potem zaś z porządnie naładowanymi bateriami powrócicie do codziennego życia i obowiązków.

Weekend w spa to oczywiście niemały wydatek, ale niektórzy traktują go wręcz jako inwestycję w związek. Bo takich chwil nigdy nie zapomnicie. Jeśli Wasza miłość dopiero kiełkuje, pogłębi się, a jeśli jest już dojrzała, przypomnicie sobie, jak wspaniale i romantycznie było na samym początku. Niejeden związek, który przeżywał kryzys, przeszedł totalną odnowę właśnie w spa…

Zdjęcie: pixabay.com

Tagi: