Scenariusze Zaręczyn  |  11 maja 2017

Skok spadochronowy i zaręczyny w Przasnyszu [scenariusz]

Skocz na głęboką wodę…. albo skocz ze spadochronu i poproś wybrankę o rękę zaraz po wylądowaniu. Efekt murowany! 🙂 Gotowy scenariusz zaręczynowy do zrealizowania w województwie Mazowieckiem!

Zapraszasz swoją przyszłą narzeczoną na skok spadochronowy do Przasnysza. Na miejscu zostajecie przeszkoleni i wsiadacie do samolotu. Każdy z Was jest podczepiony do instruktora i skaczecie. Twoja wybranka jest przekonana, że wylądujecie z powrotem na lotnisku. Tymczasem, podczas opadania na spadochronie instruktorzy kierują Was na teren poza lotniskiem, na przygotowaną wcześniej polanę.

Lądujecie na niej i oświadczasz się. Tam czeka na Was piknik, który uprzednio przygotowałeś (miękki koc, kosz piknikowy, drobne przekąski, owoce). Instruktorzy odjeżdżają podstawionym samochodem, a na Was czeka samochód (taxi lub ktoś znajomy), który po skończonym posiłku zawiezie Was do przytulnego gospodarstwa agroturystycznego, 15 minut od miejsca skoku.

Kosztorys:

  • Skok na spadochronie: 2 x 700 zł   www.tandemy.pl

Dokładny cennik ze strony:

Skok TANDEM + FILM + FOTO 870 zł
Skok TANDEM + FOTO STORY 800 zł
Skok TANDEM + FILM 840 zł
Skok TANDEM 749 zł
Skok TANDEM + FILM + FOTO z kamery skoczka kamerzysty 980 zł
Pakiet FULL VISION – SKOK TANDEM + FILM + FOTO z dwóch kamer, 100 zdjęć 1190 zł

  • Dodatkowe pieniądze dla instruktorów za lądowanie poza lotniskiem: 300 – 500 zł
  • Przygotowanie pikniku: 100 zł
  • Wynajęcie taksówki: 2-4 zł/KM
  • Nocleg w gospodarstwie agroturystycznym: 60 zł   www.podbor.pl

Scenariusz jest jedynie propozycją zorganizowania zaręczyn w oryginalny sposób. Redakcja zareczyny.pl nie rekomenduje wskazanych podwykonawców ani też nie ponosi odpowiedzialności za jakość ich usług.