Aktualności  |  10 maja 2017

Wygraj narzeczeńską sesję zdjęciową i bon na biżuterię

Chyba nie ma bardziej romantycznego etapu związku niż narzeczeństwo! Szczęśliwi, zakochani i snujący plany na wspólną przyszłość – nic dziwnego, że chcecie upamiętnić ten słodki czas. A co lepiej utrwali Wasze narzeczeńskie szczęście niż wspólna sesja zdjęciowa w obiektywie profesjonalnego fotografa, będąca przedsmakiem tej najważniejszej – ślubnej?

Facebookowy konkurs dla Zakochanych – pokaż, jak wyjątkowa jest wasza miłość

Aby wziąć udział w konkursie, prześlij na adres naszej redakcji kontakt@zareczyny.pl, wpisując w tytule:  KONKURS SESJA) Wasze wspólne zdjęcie, które najlepiej pokazuje, jaką jesteście parą i jak wyjątkowa jest Wasza miłość.

Na naszym facebookowym fanpage’u (https://www.facebook.com/zareczynypl/) stworzymy ze wszystkich zdjęć Galerię Konkursową, a zwycięską parę Zakochanych wyłonimy w drodze facebookowego głosowania lajkami na najpiękniejsze zdjęcie.

 Nagrody od ARENART FOREVER i Pracowni Twórczej Cześć Czołem

Bohaterowie zdjęcia, które zbierze największą liczbę lajków, zostaną nagrodzeni narzeczeńską sesją zdjęciową w wykonaniu profesjonalnego fotografa z Pracowni Twórczej Cześć Czołem oraz bon o wartości 500zł na zakup biżuterii ARENART FOREVER.

Na Wasze zdjęcia czekamy do 24 maja 2017 do godz. 23.59, a więc aparaty w dłoń i do dzieła!

Tylko od Was zależy, czy pokażecie nam swoją miłość w formie zabawnego selfie smartfonem, romantycznego portretu w zaprzyjaźnionym obiektywie czy spontanicznej fotki dokumentującej Wasze wspólne chwile. Czekamy z niecierpliwością!

I pamiętajcie, by zachęcić swoich przyjaciół, znajomych i rodzinę do facebookowego głosowania na Wasze zdjęcie!

 

Tagi: