Aktualności  |  4 sierpnia 2017

Boujour Madame by Julia Kamińska

Rozsądni wiedzą, że fortuna kołem się toczy. Szczególnie sprawdza się to powiedzenie w show biznesie, który jak powiedziała Julia Kamińska, jest bardzo kapryśny i nieprzewidywalny….

Dlatego też niezapomniana serialowa  BrzydUla zainwestowała zarobione pieniądze we własny salon piękności, który założyła razem z Pauliną Kałużyńską.

Na oficjalnym otwarciu, na którym i my byliśmy, znalazły się również koleżanki i koledzy Julii, m.in. Dominika Gwit, Marta Wierzbicka, Filip Bobek, Maria Niklińska, Olga Kalicka i Anna Oberc.

Czy nowy salon znajdzie uznanie tak u klientów z ulicy, jak i celebrytów? Wszystko na to wskazuje, bo „każdy, kto się tu pojawi, natychmiast staje się gwiazdą” – obiecuje właścicielka, która jest najlepszą ambasadorką salonu Bonjour Madame.

Uwielbiam klimat garderoby teatralnej, to, że wchodzę tam jako zwyczajna dziewczyna, a wychodzę pięknie uczesana, umalowana, gotowa do pracy na scenie. Korzystając z pomocy przyjaciół: najlepszych stylistów fryzur i charakteryzatorów filmowych, postanowiłam stworzyć wyjątkowy, przytulny salon, gdzie każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda. Oferujemy makijaże, fryzury i manicure&pedicure. Sama korzystam ze wszystkich naszych usług i gwarantuję najwyższą jakość. Właśnie w Bonjour Madame przeszłam metamorfozę do nowej roli w filmie ‘Narzeczony na niby’ i zostałam blondynką – powiedziała na oficjalnym otwarciu salonu Julia Kamińska.

Na kosmetycznej mapie Warszawy pojawił się kolejny adres do przetestowania.

Czekamy na Wasze komentarze, jeśli już tam byliście i macie swoje spostrzeżenia.

A my tymczasem zabieramy się za spisanie zaręczynowych newsów, które udało nam się zebrać wśród zaproszonych na otwarcie salonu gwiazd. Artykuł już wkrótce!

Tagi: