Aktualności  |  4 maja 2017

Nasza relacja z otwarcia salonu ARENART FOREVER w Złotych Tarasach

Na początku kwietnia pojawił się kolejny salon jubilerski ARENART FOREVER, w najbardziej oczekiwanym przez nas miejscu, czyli w Złotych Tarasach. Oczywiście na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawiciela naszego portalu. Dzięki temu relację miałam niemalże w czasie rzeczywistym, łącznie z nową kolekcją GiGi, która właśnie wtedy została zaprezentowana i wiecie co, zakochałam się. Bardzo subtelna i dziewczęca kolekcja naszyjników i kolczyków połączona z czarnymi onyksami, zwiewna i urzekająca, jeśli szukacie wyjątkowej biżuterii, to jest to kolekcja dedykowana dla Was.

Jak już pewnie wiecie, na otwarciu salonu ARENART FOREVER błyszczała nie tylko biżuteria, ale również gwiazdy. Gościem specjalnym była Edyta Zając-Rzeźniczak wraz z mężem Jakubem Rzeźniczakiem, którzy są ambasadorami marki. Nie był to jednak jedynym duet, pojawiły się również takie piłkarskie sławy jak Miroslava Radovića z żoną Sandrą i Łukasza Brozia z żoną Emilią. Wszyscy chętnie pozowali do wspólnych zdjęć z fanami i rozdawali autografy.

Poza gośćmi swoim blaskiem przyciągała biżuteria z najnowszych kolekcji. Piękna, delikatna, minimalistyczna, nawiązująca do aktualnych trendów. Daję słowo, że na kilka wzorów skusiłabym się z miejsca.

Serdecznie gratuluję otwarcia wspaniałego sklepu oraz życzę dalszych sukcesów właścicielom marki. Wy natomiast, koniecznie odwiedźcie to miejsce, jeśli będziecie w pobliżu. Jeśli jednak nie wybieracie się w najbliższym czasie do Warszawy, zajrzyjcie na stronę internetową ARENART FOREVER:

www.arenart.pl