Inspiracje  |  2 maja 2017

Brylantowe serce Królowej Kiczu

Bądźmy szczerzy: nie wszystkie narzeczone i przyszłe panny młode są wcieleniem skromności, wysublimowanego stylu i elegancji. Są i takie, dla których krzykliwa moda, tandetne dodatki i osobliwe stylizacje są chlebem powszednim. 

Na szczęście dla projektantów pierścionków zaręczynowych nie stanowi to żadnego problemu i nawet królowa kiczu znajdzie tu coś dla siebie. A raczej jej ukochany – dla niej. Zaraz, zaraz, ale o kim my właściwie mówimy…? Oczywiście o Nicki Minaj!

Nicki Minaj i Meek Mill – romantycznie i burzliwie

Amerykańska raperka – uwielbiająca zbyt mocny make-up, lateksowe ciuchy i równie prowokacyjne wypowiedzi w mediach – w 2015 roku związała się z Meekiem Millem, hip-hopowcem mającym w przeszłości konflikty z prawem. Sami przyznacie, że to mieszanka dość wybuchowa, ale jak twierdzą niektórzy: „Łobuz kocha najbardziej”. I faktycznie, ich burzliwy związek obfitował w wiele romantycznych momentów, chętnie dokumentowanych przez Nicki na Instagramie.

Brylantowe serce w platynie

Czy dbająca o rozgłos celebrytka mogłaby zatem przemilczeć swoje zaręczyny, podczas których główną rolę odegrał 15-karatowy żółty brylant w kształcie serca osadzony w platynie i otoczony podwójnym rzędem małych brylancików? Oczywiście, że nie!

 

Tagi: