Ślub  |  20 kwietnia 2017

Suknie ślubne – odkryte plecy

Fot. za: carolinaherrera.com

 

Zdajecie sobie sprawę, że przez wiekszą część ślubu, a później jeszcze wiele razy, m.in. podczas tańca, oczy gości skierowane są na Wasze plecy?  To wystaczające argumenty za tym, żeby postarać się, aby tył sukni pozostał w pamięci wszystkich na długo. Z tego powodu mamy dla Was inspirujące zdjęcia sukienek, a właściwie tych detali na plecach, które zachwycają i nie dają o sobie zapomnieć.

Żeby suknia ślubna wygladała seksownie i na długo pozostała w pamięci tych, którzy ją widzieli, wcale nie musi mieć dekoltu do pępka, czy rozcięć sięgających pośladków. Bardziej subtelnym, a jednocześnie spektakularnym sposobem na przyciagnięcie uwagi jest podkreślenie pleców. Mamy dla Was kilkanaście przykładów, które sprawią, że zapragniecie takiej kreacji.

Zobaczcie same.

Dekolt minimalistki. Proste cięcia lub delikatne, cieniutkie ramiączka w subtelny sposób zwrócą uwagę na plecy. Bez potrzeby eksponowania zbyt wiele.

Fot. za: charlottesimpson.co.uk, annakara.com, oscardelarenta.com

 Czarujący blask. Koraliki, perły, łańcuszki… to wszystko powoduje, że od tych kreacji nie da się oderwać wzroku. Biżuteryjny tył sprawia, że nie potrzeba już więcej ozdób.

Fot. za: modwedding.com, rosaclara.es, thesoutherncaliforniabride.com, rara-avis.by

 Romantyczny czar. Koronki, falbanki, czy fałdy lejącego się materiału będą idealne dla romantyczek. My nie możemy oderwać wzroku.

Fot. za: modwedding.com, stylemepretty.com, mirazwillinger.com, rara-avis.by, pronovias.com

A co Wy sądzicie o takich propozycjach?

Tagi: