Aktualności  |  12 lipca 2017

Poznajcie laureatów naszego konkursu fotograficznego!

Fotografia to doskonały nośnik emocji. Utrwalacz chwil, momentów, sytuacji. Nie zawsze tych kręcących w oku łzę wzruszenia, bowiem niekiedy dotyka innych przeżyć, ale niezmiennie niesie za sobą wspomnienia. Stąd nasz pomysł, by fotografowie przekazując w zgłoszeniach konkursowych cząstkę emocji zamkniętych już na zawsze w małym obrazku, podzielili się swoim sposobem utrwalania pięknych chwil.

Zadziwiające jak rozmaicie można ująć uczucia. Zaskoczyła nas różnorodność nadesłanych prac, dzięki czemu ich ocena była ciekawa, ale jednocześnie niezwykle trudna, bo jak tu wybrać jedno spośród tak wielu pięknych zdjęć. Jednak udało się wyłonić autora zwycięskiego zgłoszenia!

Oto zdjęcia zwycięzcy naszego konkursu:

Jury w składzie:

Edyta Zając (modelka, uczestniczka programu Agent, TVN)

Patryk Wąsiński (właściciel marki Mustasz)

Paulina Komorowska (redaktor naczelna serwisu Zareczyny.pl)

zgodnie stwierdziło, że oglądanie tych prac to czysta przyjemność! Dlatego niezmiernie cieszymy się na publikację zwycięskiej sesji na naszym portalu. Dodatkowo autor nagrodzonej sesji otrzymuje od naszego partnera, firmy MUSTASZ, bon o wartości 200 zł, oraz pakiet reklamowy w serwisie Zareczyny.pl i w naszych kanałach social media.

Ale to jeszcze nie koniec, ponieważ każdy z jurorów wybrał po jeszcze jednej sesji, której autor zostanie nagrodzony rocznym abonamentem na „Wizytówkę” w naszej bazie polecanych Partnerów.

Zatem serdeczne gratulacje dla autorów tych oto zdjęć:

Laureatów prosimy o kontakt aby umówić odbiór / realizację nagród!

Adres e-mail: p.komorowska@zareczyny.pl

Tagi: