Aktualności  |  16 lipca 2017

Sesja z Cześć Czołem Pracownia Twórcza

Nie straszne burze i deszcz, jeśli przychodzi nam współpracować z takimi ludźmi!

Nagrodzona w naszym zaręczynowym foto-konkursie para, Dominika i Jacek, stawili się na wygranej sesji zdjęciowej w wyjątkowym dniu! I nie był on specjalny dlatego, że przemoczeni do suchej nitki, skakali między kałużami, by dotrzeć do nas na czas. Wyjątkowa była data!

Dokładnie za dwa lata od dnia sesji, nasi zaręczeni staną na ślubnym kobiercu!! Tym bardziej był to dla nas wyjątkowy projekt!

W pierwszej kolejności przy pomocy stylistki dobraliśmy stylizacje u PolscyProjektanci, następnie wybraliśmy dopełniającą dzieła przepiękną biżuterię w Aren Art / Salon Firmowy, gdzie Dominika i Jacek odebrali wygrany w konkursie bon, by następnie oddać ich w ręce makijażystki i fryzjera.

Kiedy już wszystko było zapięte na ostatni guzik i zbliżaliśmy się do miejsca sesji, znów przyszło mam zmierzyć się z kaprysami pogody. Nie trwały one jednak długo i już za chwilę mogliśmy cieszyć oczy przepiękną tęczą!

Oddaliśmy naszą parę w ręce doskonałych fotografów z Cześć Czołem Pracownia Twórcza i pozostało nam z niecierpliwością czekać na efekty współpracy! I już są! Zerknijcie i cieszcie oczy razem z nami!

Tagi: