Inspiracje  |  9 maja 2017

Kwiaty we włosach – najpiękniejsze propozycje wianków i ozdób kwiatowych na ślub. Część I

Fot. za: theweddingplaybook.com

Wianki i inne kwiatowe kompozycje we włosach od kilku sezonów są poważną konkurencją dla welonów. Panny młode często właśnie kwiatami zastępują tradycyjną ozdobę głowy. Nic dziwnego. Kwiaty świetnie zgrywają się ze stylem rustykalnym, boho, al fresco, whimsical, czy romantycznym. Jeśli Wy też skłaniacie się ku ozdobom kwiatowym, mamy dla Was wiele inspirujących przykładów. Część z nich będzie świetnie wyglądała także z welonem. 

Co prawda sezon weselny ruszył, ale wiosna w tym roku nie może się zdecydowac. Żeby umilić oczekiwania, przygotowałyśmy dla Was przegląd najpiękniejszych kwiatowych ozdób do włosów. Wśród nich wianki, które od kilku sezonów cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem panien młodych.

Zobaczcie.

Feeria barw. To właśnie tego oczekujemy od wiosny. Poza słoncem oczywiście. Wybierając różnokolorowe wianki pamiętajcie, aby kwiaty były w tej samej lub podobnej tonacji.

Fot. za: theknot.com, salveanoiva.com.br, ruffledblog.com, stylemepretty.com, deerpearlflowers.com, southboundbride.com

Uplecione na łące. Coś dla tych z Was, które wybrały styl rustykalny. Spłowiałe kolory i polne kwiaty to klucz do stylizacji rustykalnej panny młodej.

Fot. za: stylemepretty.com, myweddingguides.com, rockmywedding.co.uk, monikahibbs.com, friedatheres.com

Fot. za: rockmywedding.co.uk

Pastele. Pastele są bardzo romantyczne. Nic wiec dziwnego, że wiele panien młodych sięga właśnie po nie, niezależnie od tego jaki styl wybrały.

Już jutro kolejne wiankowe inspiracje!

Tagi: