Inspiracje  |  27 maja 2017

Zaręczynowy klejnot w odcieniach różu – pierścionek zaręczynowy Margot Robbie

Kochamy brylanty czyste jak łza, o klasycznym szlifie i nieskazitelnym blasku, ale nie da się ukryć, że kolorowe fantazyjne diamenty potrafią skraść nasze serca równie szybko.

Różowy 6-karatowy brylant podarował wcześniej na zaręczyny Ben Affleck Jennifer Lopez oraz David Beckham swojej żonie Victorii w ramach przeprosin, które kosztowały go zaledwie 1,8 miliona dolarów.

Unikatowy kamień dla wyjątkowej dziewczyny

Podobnym cackiem na swoim palcu może się pochwalić australijska aktorka, Margot Robbie, znana polskim widzom między innymi z “Wilka z Wall Street” (gdzie partnerowała Leonardowi DiCaprio), “Legionu samobójców” czy “Legendy Tarzana”, na premierze którego pojawiła się w olśniewającej kreacji, którą wymownie dopełniał ten niecodzienny pierścionek zaręczynowy. Pokaźnych rozmiarów różowy brylant o owalnym szlifie w otoczeniu maleńkich diamencików.

foto:   PA Photos

Kochanie, jesteś moim australijskim klejnotem

Wybór pierścionka zaręczynowego – dokonany przez ukochanego aktorki, brytyjskiego filmowca Tom Ackerley – nie był przypadkowy. Większość różowych brylantów, uważanych za najrzadsze kolorowe diamenty na świecie, wydobywana jest w kopalni Agryle w północno-zachodniej Australii, ojczyzny Margot. Czyż może istnieć piękniejsza deklaracja miłości niż wyznanie: “Jesteś moim australijskim klejnotem”?

Para przysięgła sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w grudniu 2016 roku podczas prywatnej ceremonii na południu Australii, zaś podczas ceremonii margot zaskoczyła wszystkich… zupełnie nowym pierścionkiem z brylantem!

foto:   Margot Robbie / Instagram

I tak powinno być, Drogie Panie i Drodzy Panowie, wielka miłość warta jest każdej ilości pierścionków zaręczynowych!