Inspiracje | Zaręczyny  |  25 lutego 2017

Pierścionek zaręczynowy a osobowość i styl: pierścionki typu „stack” [TRENDY 2017]

Jak dobrać pierścionek zaręczynowy do stylu i osobowości? Przeglądamy i dopasowujemy największe hity sezonu 2017. Komu najbardziej przypadnie do gustu pierścionek – lub pierścionki – typu stack?

Konieczność wyboru pierścionka zaręczynowego otwiera nieskończony ocean możliwości. Jaki będzie najlepszy? Taki, który narzeczona będzie nosiła z przyjemnością, bo będzie do niej pasował. Dobra wiadomość: w tym roku modne są i tradycyjne, i nowoczesne pierścionki.

Pierścionki typu „stack”

Tzw. stacki (stacking rings) to pierścionki, które można nosić pojedynczo, ale ich bazową ideą jest łączenie – kilka podobnych, uzupełniających się pierścionków lub obrączek zakłada się razem na dłoń lub wybrany palec. „Stacking rings” były hitem kilka lat temu, gdy triumfy święcił styl boho chic (długie, luźne, powłóczyste suknie, kwiaty we włosach, luźne warkocze, skromne bukiety, no make-up), ale w tym roku są ekstremalnie modne.

Stacking rings sprawiają czasem wrażenie, że zakochani zrobili je z kawałka drutu, kiedy indziej to prawdziwe złotnicze arcydzieła i okazja, by palec błyszczał jeszcze bardziej (w końcu pierścionków jest kilka lub jeden, który jak kilka wygląda). Wszystkie zwykle łączy wygoda, więc to świetny wybór dla nadążającej za trendami dziewczyny, która na co dzień ceni sobie luz, pewną nonszalancję i ubiera się w stylu boho.

Fot. za: sofiakaman.com

Fot. za: sofiakaman.com

Fot. za: pl.dawanda.com/Arpelc

Fot. za: pl.dawanda.com/Arpelc

Fot. za: aliexpress.com

Fot. za: aliexpress.com

Fot. za: monicavinader.com

Fot. za: monicavinader.com