Scenariusze Zaręczyn  |  29 maja 2017

[Gotowy scenariusz Warszawa] Rozkołysane zaręczyny na falach Wisły

Marzą Ci się zaręczyny w „pięknych okolicznościach przyrody“, ale nie chcesz rezygnować z miejskiego stylu? Myślisz o oświadczynach podczas romantycznej kolacji, ale zamiast wysublimowanej elegancji wolałbyś nieco mniej zobowiązującą atmosferę? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie scenariusz romantycznego wieczoru nad Wisłą, zwieńczonego kolacją zaręczynową w niebanalnej restauracji.

Sami przyznacie, że zachód słońca nad Starym Miastem, koncert świerszczy i ciepła letnia noc nad Wisłą to wymarzona sceneria dla najgorętszych wyznań miłosnych i snucia planów o wspólnej przyszłości. Pod warunkiem, że zawczasu zatroszczysz się, by niemal każda minuta tego pamiętnego wieczoru przebiegła zgodnie z planem i przeszła do historii Waszego wspólnego szczęśliwego życia.

Magiczny rejs po Wiśle wprost do romantycznej restauracji

Nie ma nic prostszego niż zaproszenie Partnerki na wspólny spacer i romantyczną kolację. Ale czy Twoja Ukochana spodziewa się, że powitasz ją z koszem piknikowym wypełnionym smakołykami i białym winem, okryjesz miękkim i eleganckim pledem, a zamiast do stolika w restauracji, poprowadzisz ją piaszczystą plażą w nadwislańskim Porcie Czerniakowskim do zadaszonej gondoli, która o zachodzie słońca zabierze Was na niezapomniany rejs wzdłuż malowniczo oświetlonych brzegów Warszawy?

Aby Wasza zaręczynowa randka rozpoczęła się równie uroczo, nie zapomnij o najważniejszych elementach:

  • Zarezerwuj rejs gondolą w Warszawskiej Przystani Wodnej „Aquatica“, Wybrzeże Helskie 1/5 (rezerwacja: +48 534 222 226 lub e-mail: przystanaquatica@gmail.com )
  • Zaopatrz się w kosz piknikowy wraz z wyposażeniem (talerze, sztućce, kieliszki) oraz przystawkowym zestawem cateringowym (do zamówienia na: qbikcatering.pl)

Kosz piknikowy wraz z ciepłym kocem (oraz sprayem na ewentualne komary) ukryj w bagażniku taksówki i jak gdyby nigdy nic staw się na umówionym miejscu spotkania z Ukochaną. Późnym popołudniem udajcie się na nadwiślańską plażę Rusałka, w okolicach Beach Baru „Aquatica“, skąd rozciąga się wspaniały widok na panoramę Warszawy – Stare Miasto i Zamek Królewski.

 

foto: beachbaraquatica.pl 

 Rozpocznijcie od powitalnego soft-drinka lub małego pikniku na plaży, skąd o umówionej godzinie, najlepiej tuż przed zachodem słońca, poprowadzisz Ukochaną do czekającej nieopodal gondoli…

 

foto:   aquaticawarszawa.pl 

Podczas trwającego godzinę rejsu wspaniałym widokom towarzyszyć może serwowany przez kelnera wyśmienity poczęstunek w postaci czekoladowego fondue z soczystymi owocami, a także delikatna muzyka, grana na żywo przez skrzypka, akordeonistę, gitarzystę lub saksofonistę (wedle Twojego wyboru).

foto:   aquaticawarszawa.pl 

Możecie też być zupełnie sami, jedynie w towarzystwie dyskretnego gondoliera, który zadba o wasz komfort i bezpieczeństwo w czasie rejsu. Czy to właśnie wtedy odważysz się wyjąć pierścionek zaręczynowy i poprosić ją o rękę?

foto:    facebook.com/ festportczerniakowski

A może potraktujesz ten uroczy rejs jako wstęp do właściwych zaręczyn, które odbędą się po dopłynięciu do Portu Czerniakowskiego? Jeśli tak zdecydujesz, nie zapomnij zarezerwować stolika w tamtejszej restauracji Fest, która słynie z pysznego jedzenia i kameralnej atmosfery.

foto:    facebook.com/ festportczerniakowski/  

Restauracja Fest (Port Czrrniakowski), ul. Zaruskiego 8, tel. +48 798 011 771

 

Tagi: