Inspiracje  |  25 września 2015

Życzenia na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka w Polsce obchodzimy 30 września. Jest to święto mniej oficjalne niż Dzień Kobiet i nie wiadomo właściwie, skąd się wzięło. Prawdopodobnie inicjatorkami były uczennice, które po pierwsze chciały mieć dodatkową okazję do wyznania facetowi sympatii w nienachalny a skuteczny sposób, a po drugie wolały świętować niż siedzieć nad książkami w szkole. Tradycja się przyjęła, zatem i Ty okaż swojemu ukochanemu uczucie i zaskocz go fajnym, pomysłowym prezentem oraz życzeniami.

Prezenty na Dzień Chłopaka

Być może wiesz, czego Twój ukochany by sobie życzył i wtedy oczywiście powinnaś się tym kierować. Jeśli jednak nie masz pojęcia, co to takiego, kieruj się zasadą: prezent powinien być zgodny z gustami faceta i kompletnie niepraktyczny. Odpada ciepły sweter, chyba że wydziergałaś go sama na drutach i jest totalnie odjechany. Może to być koszulka z zabawnym napisem, oddającym jakąś charakterystyczną cechę chłopaka, wymyślny kufel, scyzoryk, korkociąg i otwieracz do piwa w jednym, śmieszny kubek, poduszka z erotycznym podtekstem itp.

Gestem, który każdy chłopak bez wątpienia doceni, będzie zafundowanie mu jakiegoś fajnego przeżycia, np. przejażdżki ferrari albo motocyklem crossowym, lotu paralotnią bądź godziny na strzelnicy. Wielu facetów zachwyci się wejściówkami na degustacje alkoholi – według upodobań: piwa, whisky lub win. Trafionym prezentem będzie też bilet na koncert jego ulubionego zespołu lub na mecz drużyny sportowej, której on jest zapalonym kibicem. Jeszcze lepiej, jeśli będą to dwa bilety – zrozumie, że powinien zaprosić cię, byś miała okazję poznać jego wielką pasję i być może zacząć ją dzielić.

Życzenia na Dzień Chłopaka

Oczywiście najlepiej, jeśli sama je wymyślisz i będą niepowtarzalne. Ale jeśli kompletnie nie masz głowy do takich rzeczy, możesz zaczerpnąć inspiracje z kilku gotowych życzeń:

Jestem mała różyczka
Wypadłam z koszyczka
Nie umiem winszować
Tylko mojego Chłopaka mocno pocałować
Wszystkiego dobrego w Dniu Chłopaka!

Na Dzień Chłopaka życzę Ci samych radosnych w życiu chwil, spełnienia marzeń, pogody ducha oraz uśmiechu od ucha do ucha.

Jest jeden taki dzień, w którym troski idą w cień, więc z okazji tego dnia posłuchaj co ci życzę ja. Dużo zdrowia i radości. Dużo szczęścia i miłości. Dużo nocy pełnych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.

Z okazji Dnia Chłopaka życzę Ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, niskich podatków, pomyślnych wiatrów, błyskotliwych ripost, pozycji lidera, samych pozytywnych wibracji, niezmiennie zielonego światła, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, nie wieszającego się komputera, zasięgu w każdym miejscu, miejsca w historii, pakietu kontrolnego, zdobycia Mount Everestu, ostatniego słowa, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń i wszystkiego o czym tylko marzysz…

Z okazji Dnia Chłopaka życzę Ci abyś był pomocny jak komputer, szybki jak japoński skuter, sympatyczny jak maskotka i słodziutki jak szarlotka 🙂

A my ze swojej strony wszystkim Panom życzymy wielkiej miłości i długiego życia u boku wybranki. Oraz spełnienia innych marzeń.

Zdjęcie: pixabay.com

Tagi: