Ślub  |  30 marca 2017

Najpiękniejsze bukiety z piwonii

Fot. za: greenweddingshoes.com

Razem z wiosną nadchodzi czas na najbardziej pożądane i chyba najbardziej romantyczne kwiaty, jakie panny młode wybierają do swoich wiązanek ślubnych. Mowa oczywiście o piwoniach, których bogata gama kolorystyczna i wyjątkowy, pełny kształt mówią same za siebie.

Nie pytamy nawet czy je znacie, bo odpowiedź jest zbyt oczywista. Jesteśmy bowiem pewne, że już niedługo to właśnie ppiwonie zawładną ślubami robiąc obłędne wrażenie i uzupełniając stylizacje milionów panien młodych na świecie. Jeśli i Wy zaliczacie się do tej grupy, koniecznie zobaczcie najpiękniejsze bukiety z tymi kwiatami w roli głównej. To pewne, że nie będziecie mogły oderwać od nich wzroku i znajdziecie pośród nich swoje inspiracje.

Zobaczcie jakie piękne mogą być pastele. Z każdym nadejściem wiosny kolory pastelowe wracają do łask i wybierane są chyba najchętniej.

1 (1)

Fot. za: stylemepretty.com, 100layercake.com, elegantwedding.ca, brides.com, modwedding.com

 

Subtelna biel połączona z zielenią wygląda równie uroczo, a zarazem bardzo elegancko i szykownie. To połącznie idealne do minimalistycznych kreacji.

2 (1)

Fot. za: weddbook.com, brides.com, oncewed.com, stylemepretty.com, weddingchicks.com, theroseshed.co.uk

I ta eksplozja barw! Mamy na nią ochotę zawsze kiedy razem z wiosną zaczynają pojawiać się kolory. Są energetyczne i cudowne. Uważacie podobnie?

3 (1)

Fot. za: nouba.com.au, elizabethannedesigns.com, ruffledblog.com, aisleperfect.com, southernweddings.com

I co Wy na takie wiązanki? Czy Wy też jesteście zakochane w piwoniach?

Tagi: