Ślub  |  31 sierpnia 2015

Pojazd do ślubu

Może tak Lincolnem, Jaguarem, samochodem retro, starą Warszawą, Jeepem, motorem, bryczką a może to znajomi z klubu przyjadą własnymi nietypowymi pojazdami…

Możliwości przybycia na swój własny ślub jest nieskończenie wiele. Wszystko zależy od pomysłów, marzeń i ekstrawagancji Pary Młodej.

Najczęściej młodzi wybierają samochód – najlepiej żeby był wyjątkowy, oryginalny, efektowny i luksusowy. Im bardziej oryginalny samochód chcemy wynająć tym wcześniej należy go zarezerwować. Zabytkowe auta i limuzyny cieszą się sporym zainteresowaniem. Wynajęcie takiego samochodu wiąże się jednak z kosztami – samochody zabytkowe i luksusowe są bowiem kosztowne w utrzymaniu i eksploatacji. Standardowo w cenę wypożyczenia samochodu wliczony jest kierowca oraz poczęstunek szampanem.

Zabytkowy samochód lub luksusowy Lincoln jest już atrakcją samą w sobie dlatego nie należy zbyt przesadzać z dekoracjami. Samochód można udekorować delikatnie wstążeczkami lub kwiatami. Dobrze jest, gdy kwiaty komponują się ze strojem i wiązanką Panny Młodej. Warto też pamiętać, iż samochód będzie się poruszał – dlatego kwiaty wykorzystywane do przystrajania samochodu powinny być sztywne i dobrze przymocowane.

Ślub w nietypowym samochodzie lub innym pojeździe będzie dla nas na pewno miłą atrakcją i niesamowitym wspomnieniem.

Coraz częściej dodatkiem do wypożyczanych samochodów są specjalne tablice rejestracyjne z napisem „Para Młoda”, „Nowożeńcy” lub imiona nowożeńców.

Zdjęcie: unsplash.com