Aktualności | Ogłoszenia | Porady | Ślub | Zaręczyny  |  12 września 2017

Wedding workshop, czyli jak zorganizować wesele i nie zwariować

Hotel Belotto, Senatorska 13/15, 00-001 Warszawa

Pierścionek zaręczynowy dumnie lśni na palcu, a w głowie, zamiast niebieskich migdałów, natłok pytań bez odpowiedzi…

Ślub kościelny czy humanistyczny? Wesele w stylu glamour czy rustykalnym? Suknia zwiewna czy z milionem kryształków? Jaki kolor przewodni uroczystości? Co z oprawą florystyczną? Dj czy zespół? W trampkach czy w niebotycznie wysokich szpilkach? A może boso z wiankiem na głowie? Co z sesją zdjęciową i smakiem tortu?

Aby oszczędzić przyszłym pannom młodym nerwów, czasu i pieniędzy, zapraszamy na szkolenie „Wedding workshop, czyli jak zorganizować wesele i nie zwariować”. Podczas warsztatów każda z uczestniczek uzyska wiedzę od specjalistów z branży ślubnej, dotyczącą planowania i organizacji ślubu i wesela, oraz wszelkich formalności z tym związanych. Poruszymy tematy doboru miejsca na wesele, podwykonawców czy menu. Podpowiemy co zrobić by cieszyć się swoją wymarzoną uroczystością.

Warsztaty poprowadzi Paulina Komorowska – konsultantka zaręczynowa i ślubna, florystka, a w programie m.in. spotkanie ze specjalistami od wizerunku ślubnego oraz konkurs z nagrodami dla uczestniczek warsztatów.

Spotkanie odbędzie się w eleganckim, pięciogwiazdkowym hotelu Belotto w Warszawie

Droga mamo czy przyszła teściowo, zapraszając córkę na nasze warsztaty zagwarantujesz jej pomoc wykwalifikowanego konsultanta ślubnego i spełnienie marzeń o ślubie i weselu jak z bajki.

>> PROGRAM i CENA WARSZTATÓW <<

Kontakt: redakcja@zareczyny.pl

Tagi: