Scenariusze Zaręczyn | Zaręczyny  |  8 sierpnia 2017

Wybory znanych aktorek!

NAJLEPSZE SCENARIUSZE NA ŻYCIE!

Romantyczne, bardziej lub mniej, jesteśmy chyba wszystkie. Tylko mamy inne wyśnione scenariusze na życie. Jednym marzy się ślub z długim welonem, a wcześniej niezapomniane zaręczyny, inne wybierają związek nieformalny jako ten najlepszy dla nich na życie.

Podpytaliśmy znane młode aktorki, jaki jest ich najlepszy scenariusz na związek.

Dominika Gwit, z dumą prezentująca swój zaręczynowy pierścionek, to tradycjonalistka. Jej zaręczyny odbyły się w domu, w dniu Jej urodzin, jak sama powiedziała w strugach łez. Ślub, o którym mówi tyle, że będzie wkrótce i w Polsce, ma być tradycyjną uroczystością, przeżywaną w gronie rodziny i najbliższych. Czyli … medialnego zgiełku nie przewiduje, może już po fakcie podzieli się wrażeniami i … zdjęciami.

Zupełnie inny scenariusz na swoje życie osobiste ma Julia Kamińska. Jest zwolenniczką wolnego związku, który określa mianem partnerski. I jak widać, w jej przypadku sprawdza się ten wybór, bo razem ze Piotrem Jaska są już blisko 9 lat. Nie planują niczego zmieniać, czyli serialowej BrzydUli nie po drodze do ślubnego ołtarza.

 

Na nim już była znana m.in. z serialu Singielka Anna Oberc:

Wyszłam za mąż mając 21 lat, byłam   młoda i romantyczna. Jednak związek z liceum nie przetrwał.  Mnie nie wiązało dziecko, więc było trochę łatwiej podjąć decyzję. Jednak nie zarzekam się co będzie dalej … Super jest mieć kogoś, ale musi być to prawdziwy związek – powiedziała nam aktorka.

 

Na palcu Marii Niklińskiej nie zauważyliśmy żadnego pierścionka… Sama zainteresowana potwierdziła, że jej serce i ręka są wolne… Chociaż w swoim życiu miała już jeden ślub, co prawda w wieku 12 lat i na koloniach, ale zawsze coś! Tym bardziej, że jest zwolenniczką romantycznego scenariusza. tak zaręczynowego jak i ślubnego… A wzorem są dla niej dziadkowie.

Tak jak Julia Kamińska ceni sobie prywatność i ze swoim partnerem rzadko pojawiają się razem, nie wywołując żadnych skandali, tak i Marta Wierzbicka  raczej unika medialnego szumu w kwestii swoich wyborów miłosnych.

 

A Wam jakie scenariusze na życie są najbliższe? O czym marzycie? Podzielcie się z nami Waszymi historiami, przesyłając je adres p.komorowska@zareczyny.pl, najciekawsze z przyjemnością opublikujemy

 

Tagi: