Aktualności | Zaręczyny  |  7 sierpnia 2017

Ewa Chodakowska i jej grecka miłość

Gdy jej szukamy na siłę, to nic z tego; nie pojawia się.
Gdy odpuścimy to możemy znaleźć  ją w miejscu zupełnie nieoczekiwanym.

O czym mówimy ?
O miłości, o spotkaniu człowieka, którego uznamy za nasze dopełnienie.

Tak było w przypadku trenerki Polek – Ewy Chodakowskiej. Osiem lat temu była na życiowym rozdrożu, więc postanowiła spędzić kilka dni w swojej ukochanej Grecji. Została dwa lata, które były początkiem jej nowego życia tak prywatnego, jak i zawodowego.

Pierwszej randki nie było… Ze strony Lefterisa Kavoukisa było tygodniowe przyglądanie się ślicznej Polce, super aktywnej przez cały dzień na greckiej plaży, ale bez radości życia. On miał tyle jej w sobie, że swoją wybrankę nią obdarował… Od tej pory prawie się nie rozstają.

 

#bizu @zozodesign_official 💎💎💎 Nie pozwól umniejszać komuś swoich zasług.. Walcz o swoje dobre imię.. Jeżeli jesteś dumna ze swoich osiągnięć, sukcesów nie daj ich sobie odbierać ❤️❤️❤️ Nie bój się zareagować i kiedy ktoś powie „każdy tak potrafi” 🤔🤔🤔 Odpowiedz „to zrób tak” – zazwyczaj to załatwia sprawę 😉 Nawet jeżeli to prawda, że część osób mogłoby dokonać tego samego, to nie każdy jest na tyle pracowity i wytrwały 😏😏 Ty miałaś w sobie tyle determinacji aby dokończyć to co sobie założyłaś.. Wypisz na lustrze, na ścianie, na swoim facebooku.. „Jestem taka dumna, z..” Odwagi ❤️❤️❤️ #okulary @andyandmag @lindafarrow #sukienka @lamaniafashion #czapka @moliera2 #photo by @kavoukis 😍😍😍

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Po oświadczynach, które nastąpiły w łóżku hotelowym w Atenach, wszystko potoczyło się jak w bajce. I nadal tak jest. Są dla siebie nie tylko mężem i żoną, lecz również przyjaciółmi, a także partnerami w biznesie.

I raz w tygodniu zapraszają się na randki, aby nie odwyknąć od okazywania sobie miłości i oddzielić pracę od związku kobiety i mężczyzny.

„Tha me padrefis” czyli polskie „Wyjdziesz za mnie?” – te proste słowa, wypowiedziane  przez klęczącego na łóżku Greka stały się początkiem kolejnego etapu miłości jak z filmu.

 

@kavoukis ❤️ Choć Jemu nie przeszkadza „żyć w cieniu”..nie tłumaczy nikomu, ze nie jest jedynie „mężem swojej żony”.. tak mnie samej zaczęło to przeszkadzać.. „A ten mógłby się wziąć do pracy”..”co on tak za nią ciagle łazi”.. „grecki nierób”.. Mój mąż jest moim mentorem.. Gdyby nie On, nie byłoby mnie tutaj.. do dziś trenowałabym tylko i wyłącznie w zakresie swojej pasji.. Nie, nie, mój mąż mnie nie wypromował, nie sprzedał.. nie wykreował.. ale poprzez swoje życie pokazał mi, ze „opiekowanie się ludźmi” .. motywowanie ich do zmian na lepsze to najbardziej wdzięczna praca.. przynosząca bezcenną satysfakcję i dużo miłości ❤️❤️ Wielkie serce, ogrom wyrozumiałości.. cierpliwości.. stoicki spokój.. i zawsze przemyślane słowa płynące w kierunku dobrych intencji.. Ile ja się mogę nauczyć.. Spontaniczna, impulsywna, szczera do bólu.. emocjonalna.. Powiem więcej.. Studnia pomysłów bez dna o ścisłym, analitycznym, marketingowym umyśle.. wspaniały psycholog.. Nie potrzebuje tutaj sztabu marketingowców, psychologów, nie potrzebuje dodatkowych porad, analiz… nie potrzebuje żadnych agencji które podsuwają „złote strzały”.. Osoby decyzyjne w moim zespole to ja i ON.. WSZYSTKIE moje dotychczasowe działania są wspólnie omawiane.. Co więcej! To właśnie dzięki niemu mam czas dla Was ❤️❤️ dla Ciebie!! Gdybym chodziła na WSZYSTKIE spotkania, których tygodniowo jest od kilku do kilkunastu, gdybym chciała prowadzić każdy projekt od początku do końca.. ba! Gdybym nawet chciała zlecać działania wykonawcom.. nie miałabym czasu dla Ciebie.. Role są podzielone.. Lefteris WSPIERA MMIE na płaszczyźnie zawodowej 360 stopni.. jest na spotkaniach, rozmawia, negocjuje, przedstawia nasze pomysły.. słucha drugiej strony i decyduje czy jest to dobry kierunek czy nie.. Ktos powie.. a to twój mąż jest twoim menadżerem.. Pfff.. Jest kimś dużo więcej.. Jest jedyną osobą, której ufam na polu zawodowym.. jest jedyną osoba, która chce dobrze przede wszystkim dla mnie i dla Was.. Zawsze wybiega do przodu, zawsze widzi większy obrazek.. dzięki czemu mogę się skupić na tym co jest tu i teraz.. Śpię spokojnie jak dziecko… O wsparciu w życiu prywatnym nie muszę mówić.

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Trzymamy kciuki za naszą ulubioną polsko-grecką parę!

Tagi: