Scenariusze Zaręczyn | Zaręczyny  |  22 marca 2017

Zaręczyny w fotobudce

Lubicie robić sobie śmieszne zdjęcia w fotobudce? Więc nic nie stoi na przeszkodzie, by zaręczyć się właśnie tam. Ona na pewno będzie zaskoczona. I zostaną Wam po tym wydarzeniu świetne zdjęcia!

Fotobudka to bardzo lubiana weselna atrakcja. Ale równie dobrze można ją wykorzystać do zaręczyn. Scenariusz jest bardzo prosty!
Jeśli masz taką możliwość, zabierz swoją ukochaną do fotobudki, w której po raz pierwszy robiliście sobie zdjęcia (ale każda inna fotobudka też będzie dobra). Gdy pierwsze zdjęcie będzie już za Wami, wyciągnij pudełko z pierścionkiem zaręczynowym tak, by ona zobaczyła je w odbiciu naprzeciwko. Dalej powinno już pójść gładko. Postaraj się wciskać przycisk migawki w trakcie zaręczyn, żeby na zdjęciach zapisały się najpiękniejsze momenty. Możesz mieć także przygotowaną kartkę z tekstem: „Powiedziała TAK!” (postaraj się napisać to w „lustrzanym odbiciu”) i wyciągnąć ją do ostatniego zdjęcia. Powodzenia!

proposal6

fot. creativeevents.com

592d1c687f47809281f4dc972b4aa5a5

fot. za pintrest.com

A można i tak:

photo-booth-proposal

Wystarczy zaprojektować i wyciąć z twardego kartonu odpowiednie litery i znaleźć najbliższą fotobudkę. Małe zdjęcie z fotobudki można połączyć w całość i powiesić w widocznym miejscu.  Można także wręczyć wybrance ładnie zapakowane pojedyncze zdjęcia, które po kolei odkrywają napis. Jesteśmy przekonani, że Wasza ukochana domyśli się już po zobaczeniu pierwszej litery, jednak na pewno doceni Twój pomysł i będzie wzruszona. A pamiątka zostanie Wam na wiele wiele wspólnych lat.

Tagi: