Scenariusze Zaręczyn | Zaręczyny  |  25 marca 2017

Te zaręczyny to HIT. Twoja dziewczyna lubi pudełka subskrypcyjne? ZOBACZ TO!

Lisa jest blogerką, która przed kamerą testuje zawartość swoich ulubionych pudełek z kosmetykami. A Brian, jej chłopak, doskonale wiedział, jak to wykorzystać, by przenieść ich związek na kolejny poziom.

Pudełka subskypcyjne to moda, która kilka lat temu przyszła też do Polski. Zabawa polega na tym, że co miesiąc kurier dostarcza ci pudełko (np. z kosmetykami lub jedzeniem – co kto lubi), którego zawartość do samego końca jest niespodzianką. Pudełko ma za każdym razem taką samą cenę, ale nigdy nie wiesz, co jest w środku. Pudełka zamawia wiele dziewczyn, a blogerki urodowe chętnie testują ich zawartość przed kamerą i potem wrzucają te filmiki na swoje kanały na YouTube.

box

 

Jedną z takich blogerek jest Lisa Rosado . Jej chłopak, Brian, wiedział że ulubionym pudełkiem Lisy jest Birchbox (marka z Nowego Jorku), więc to właśnie do birchboxowego pudełka włożył zawinięty w ciemnoszary papier pierścionek zaręczynowy. Gdy Lisa przetestowała już wszystkie kosmetyki z opakowania i powiedziała, że nic więcej nie ma, Brian delikatnie zachęcił ją, żeby pogrzebała głębiej. Chcecie zobaczyć jej reakcję i jak szybko się zgodziła?

P.S. jeśli chcesz wykorzystać ten pomysł, poszukaj w internecie pudełek subskrypcyjnych i dogadaj szczegóły z obsługą zamówienia albo przejmij pudełko, włam się do niego, ukryj pierścionek i osobiście daj je do rozpakowania swojej dziewczynie. Powodzenia!

Tagi: