Inspiracje  |  6 grudnia 2016

Gadżety, które nadadzą zimowej randce niepowtarzalny klimat

Organizujecie zimową randkę? Zobaczcie, jakie gadżety stworzą niezapomniany klimat i sprawią, że będzie niezwykle romantyczna.

Zima jest wyjątkowa pod wieloma względami. Stwarza piękne scenerie, ale też wspaniałe okazje – choćby do przytulenia się, rozgrzania zmarzniętych rąk w dłoniach ukochanego czy – dla tych, którzy dopiero szukają sposobu na zwrócenie na siebie uwagi – do zaproszenia koleżanki z pracy na aromatyczne grzane wino…
Zobaczcie, jak możecie pomóc zimowym randkom, by stały się prawdziwie romantyczne i niezapomniane!

swieca-rogi

Świece – do dekoracji zarówno stołu, jak i wszelkich innych powierzchni. Ich ciepłe, rozproszone światło sprawia, że czujemy się bardziej sexy, a to przecież ważne na randce.

Jemioła. Wiadomo – jemioła to świetny pretekst do pocałunku na randce. A przecież to tylko niewinna gałązka 😉

jemiola2-mala

Fot. za: stylemepretty.com

Lampki – świąteczne, cotton balls i każde inne. Tworzą intymny charakter, pełniąc rolę podobną do świec, a przy okazji dodają świątecznego charakteru. Można udekorować nimi stół, parapet czy karnisz, a to dopiero początek możliwości. Warto wypróbować.

kule-swiecace

Fot. za: scandishop.pl

Pachnące woski i świece. Było o świecach w kontekście światła, to teraz jest o świecach i woskach, które zapewnią odpowiedni, świąteczno-romantyczny zapach. W końcu aromat, w jakim odbędzie się wasze tête-à-tête, powinien być przyjemny i relaksujący.

swiece3

Fot. za: instagram.com/partylite_australia

Gorąca czekolada to gadżet (a właściwie napój) nie byle jaki. Czekolada to przecież jeden ze znanych afrodyzjaków. Postarajcie się jedynie o taką prawdziwą, nie z torebki. Efekt gwarantowany.

czekolada-mala

 

Grzane wino. Kolejny z dwóch gadżetów-napojów, który sprawdza się znakomicie. Świąteczną atmosferą możecie zacząć się cieszyć już na najbliższym jarmarku świątecznym, a następnie, z kubkiem w ręku, przejść w mniej zaludnione miejsce.

slow-cooker-mulled-wine

Fot. za: theviewfromgreatisland.com

Co Wy na to? Zamierzacie coś wypróbować? A może macie inne sposoby, aby randka była udana?

 

Tagi: