Porady  |  27 lipca 2017

MOLLON PRO naszym ekspertem od manicure

Materiał Partnerski

Dżungla, pastele czy look mineralny?

Lato to czas eksperymentów i szaleństw, także na paznokciach. Manicure biznesowy, bo tak zwany jest french, we wszystkich swoich wariantach, poczeka do jesieni.

Teraz króluje co innego:

 • Nie ma jednej tendencji, która zdominowałaby światowe stylizacje. Na pewno hitem lata jest motyw dżunglii: zieleń w połączeniu z ostrym różem czy ostrą pomarańczą. Jednak na równi z tym trendem, występuje już od pewnego czasu moda na pastele czy look mineralny – powiedziała nam Sylwia Pokora, znana stylistka paznokci, od lat prowadząca swój gabinet i pracująca na preparatach MOLLON PRO, które uznała za najlepsze kilka lat temu i jest im wierna do dziś.

Piękne paznokcie od razu poprawią nam humor. Nawet przy niewielkim budżecie znajdziemy pieniądze na wizytę u manicurzystki. Jak być pewnym, że produkt wtedy używany jest bezpieczny, dobry jakościowo i dodatkowo zapewni nam pielęgnację?

 • Przede wszystkim sprawdźmy samą profesjonalistę i preparaty na jakich pracuje. Wybór marki jest niesłychanie ważny. Ja wybrałam MOLLON PRO, bo jako jedyni na świecie mają lakier HYBRYD CARE, który  nie tylko zapewnia efekt hybrydy, czyli utrzymuje się do 14 dni, ale jednocześnie uelastycznia i wzmacnia płytkę. Mamy do wyboru około 100 kolorów, które nie tylko świetnie wyglądają, ale  poprawią stan paznokci, bo zawierają żywicę z drzewa pistacjowego!– informuje nasza ekspertka.

Trzeba podkreślić, że dobrze położona hybryda, czy gel color nie niszczy nam paznokci. Uszkadzają się one podczas nieprawidłowo przeprowadzonego zabiegu, zwykle w warunkach domowych lub przez niedoświadczone kosmetyczki.

O paznokcie można dbać, kładąc na nie najnowszej generacji preparaty ( w tym hybrydę). To, co stylizujemy to martwa część paznokcia, więc dobrze przeprowadzony manicure nie uszkadza odrastającej płytki. To takie proste!

Jeśli chcecie mieć piękne paznokcie, szukajcie dobrych gabinetów. Te, które możemy polecić używają produktów MOLLON PRO.
Marki, której produkty robią furorę na świecie
.

 

 

Oto niektóre z nich:

 1. Bodybar ul. Magazynowa 9A, Warszawa
 2. Fabryka Marzeń ul. Oleandrów 5 m 9 Warszawa
 3. Salon z Pasją ul. Kochanowskiego 47 Warszawa
 4. Gabinet kosmetyczny „Danuta” ul. Kryształowa 4 , Kielce
 5. Gabinet kosmetyczny „Pistacja” ul. Niepodległości 27, Świdnik
 6. Salon kosmetyczny „Dorota” Zamość, ul. Lwowska 22D
 7. Salon kosmetyczny „Madame Katrina”  ul. Chmieleniec 2B/9,  Kraków
 8. Magmus Nail Point, Kraków ul. Starowiślna 29
 9. Lady Fly Salon Kosmetyki Profesjonalnej ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 48 lok 1, Białystok
 10. KM Studio Kosmetyka Marzeń, ul. Zwycięstwa 8/1 lok 3, Białystok
 11. Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Face to Face, Sosnowiec , ul. Ostrogórska 24
 12. Kamona Centrum Urody, Katowice ul. Armii Krajowej 64

 

Tagi: