Porady  |  27 lipca 2017

Najdziwniejsze stylizacje na paznokciach

Źródło: Instagram/thehandsthatfeedyou

Hit czy Kit ?

Dla tych z nas, które pastele na paznokciach uznają za nudne, a french kojarzy im się z panią prawnik, mamy prawdziwe hity (bądź też kity) stylizacyjne.

Źródło: Instagram/styledbypriya

Futerko na paznokciach? Czemu nie!
Trend pojawił się już pewien czas temu, ale wciąż wzbudza zainteresowanie i …. przerażenie.

Niektóre stylizacje są naprawdę ostre i tylko dla odważnych na specjalne okazje (w tym bale przebierańców).

Nie mniej dziwną stylizacją są … bubble nails czyli bąble na paznokciach. Wyglądają jak narośla w postaci kuleczki i na pewno zwracają uwagę na ich właścicielkę.

Mało wam? To teraz te najmodniejsze czyli … żywe ozdoby na paznokciach. Sukulenty to  modne od kilku lat kwiaty do dekoracji wnętrz, których nie trzeba zbyt często podlewać. Australijska artystka Roz Borg postanowiła wykorzystać te popularne ostatnio rośliny i stworzyła oryginalny, ekologiczny manicure. Przyklejone do paznokcia kwiaty nadal rosną.

 

 

Z dziwnych stylizacji przychodzi mi na myśl jeszcze jedna: wycinane zęby z wolnego brzegu paznokcia ….

Przykładów jest mnóstwo takich paznokciowych szaleństw, które sprawdzają się w świecie mody czy na specjalnych pokazach. Swoim klientkom zawsze radzę, aby wybrały stylizację …. rozsądniejszą, a przede wszystkim bezpieczną, wykonaną produktami najwyższej jakości przez profesjonalistów – powiedziała nam nasza przewodniczka po świecie manicure Sylwia Pokora, ekspert z firmy MOLLON PRO, produkującej preparaty światowej jakości do paznokci.

Tagi: