Inspiracje | Ślub  |  22 kwietnia 2017

Mapping 3D, historie przedstawiane na tortach

Szukacie pomysłu na tort? Odrzućcie myśli o babeczkach, naked cake’ach, wymyślnych konstrukcjach i fajerwerkach. Teraz na ustach wszystkich jest mapping. Chcecie dowiedzieć się więcej?

Kojarzycie festiwale światła, które są organizowane na całym świecie? Historie, które przedstawiane są na fasadach budynków lub na wodzie, wywołując zachwyt i przyciągając tłumy ludzi? Podobne widowisko możecie mieć na własnym weselu. Co powiecie na mapping 3D na tortach?

 

Krojenie tortu to jeden z ważniejszych momentów wesela. Wszystkie oczy skierowane są wtedy na młodą parę i nie ukrywajmy, każdy spodziewa się wtedy czegoś specjalnego. Jakiś czas temu czymś specjalnym mogły być zimne ognie, bańki mydlane, czy ciężki dym, ale teraz? No cóż… wszystko już było. Wszystko poza mappingiem, który szturmem wkracza na wesela. Technika daje możliwości opowiadania historii, dla których ekranem jest właśnie ta najbardziej wyczekiwana tego wieczoru słodycz. Specjaliści opracowują show, dzięki któremu tort może co chwilę wyglądać inaczej. Raz będzie mienił się kolorami, za chwilę mogą biegać po nim postacie, a innym razem może zdobić go Wasza ulubiona sentencja. Pomysłów jest co najmniej tyle ile par, dlatego każda projekcja będzie niepowtarzalna.

My mamy mnóstwo pomysłów i coś czujemy, że w Waszych głowach też zaczyna coś kiełkować. Koniecznie napiszcie co o tym myślicie i czy to właśnie pomysł na Waszą atrakcję wieczoru?

Tagi: