Inspiracje  |  30 marca 2017

Wiosenne inspiracje ślubne w kolorze roku 2017 wg Pantone – „greenery”

Fot. za: strictlyweddings.com

Pamiętacie jeszcze kolor roku 2017 wg Pantone ? Właśnie nadszedł dla niego idealny czas. Eksplozja zieleni, to przecież nieodłączna część wiosny. Dzisiaj pokażemy jak można wykorzystać barwę „greenery” na weselu.

Najmodniejszy kolor roku wg Pantone – „greenery” widzimy ostatnio coraz częściej. W zieleń przystrajane są ubrania, dodatki wnętrzarskie, czy buty. Ta barwa jest też wyjątkowo wdzięczna, jeżeli chodzi o kolor przewodni wesela. Żywa zieleń to przecież kolor młodych roślin, które tak pięknie podkreślają charakter wesela botanicznego, wypełniają bukiety oraz są nieodłącznym elementem każdego przyjęcia ogrodowego. Odkrywamy też, że „greenery” bardzo lubi się ze słodyczami, biżuterią i papeterią ślubną. Zobaczcie sami.

Kolor zielony, wprowadzony jako akcent roślinny to oczywistość. Świetnie sprawdzają się tu nie tylko paprocie, czy hortensje, ale także mech. W takim towarzystwie cudownie będzie prezentował się tort „pomalowany” w ten sposób.

1

Fot. za: thelane.com, collection26.com, planyourperfectwedding.com, modwedding.com, strictlyweddings.com, aislesociety.com

Papeteria, buty, bukiety, a nawet zastawa stołowa. Wszędzie kolor zielony wygląda zjawiskowo i dodaje świeżości. Na koniec podarunki dla gości w formie sukulentów, które również są w kolorze przewodnim.

2

Fot. za: blog.eventjubileecaribbean.com, greenweddingshoes.com, himisspuff.com, planyourperfectwedding.com, weddingforward.com, italianbark.com

Biżuteria, wianki, a nawet sukienki. To wszystko pięknie współgra z zielenią. Nas zachwyciło delikatne ombre na dole sukienki z Asos oraz połyskujące kamienie na opasce. A Wy co sądzicie o takim stroju i dodatkach?

3

Fot. za: lovemydress.net, asos.com, himisspuff.com, thelane.com, anthropologie.com

Jak Wam się podobają inspiracje w kolorze „greenery”? To coś dla Was, czy absolutnie nie?

Tagi: