Inspiracje | Zaręczyny  |  1 lutego 2017

Pierścionek zaręczynowy a osobowość i styl: rubiny [TRENDY 2017]

Jak dobrać pierścionek zaręczynowy do stylu i osobowości? Komu przypadnie do gustu pierścionek z rubinem? Przeglądamy trendy 2017 i radzimy, jak wybrać spośród tegorocznych hitów idealny pierścionek zaręczynowy dla przyszłej narzeczonej. 

Przed wybierającym pierścionek zaręczynowy rozpościera się nieskończony ocean możliwości. Który spośród tylu klejnotów będzie najlepszy? Jaki? Taki, który narzeczona będzie nosiła z przyjemnością, bo będzie do niej dopasowany. Całe szczęście, że w sezonie 2017 niewiele nas ogranicza – w tym roku modne są i tradycyjne, i nowoczesne pierścionki.

Pierścionek zaręczynowy z rubinem

Pierścionek z rubinem to jeden z naszych tegorocznych faworytów. Przez swoją intensywną szkarłatną barwę rubiny naturalnie kojarzą się z miłością i namiętnością, symbolizują także odwagę i ochronę. Rubiny były ozdobą starożytnych królowych i królów, od zawsze wzbudzały respekt. Pierścionek z rubinem może być jedyną ozdobą kobiety, a może mu towarzyszyć wiele innych elementów biżuterii – i tak zawsze zostanie zauważony.

Czytaj także: Pierścionek zaręczynowy a osobowość i styl: vintage [TRENDY 2017]

Nawet w skromnej oprawie wygląda niezwykle dostojnie, a przy tym pasuje na co dzień – choć jest szalenie elegancki, to wydaje się mniej zobowiązujący niż brylanty. Z brylantami zresztą pięknie się łączy. To wymarzony kamień dla pierścionków w stylu vintage, ale niekoniecznie. Rubin pasuje każdej kobiecie, a szczególnie brunetkom.

Fot. za: yes.pl

Fot. za: yes.pl

Fot. za: rubyringsguide.com

Fot. za: rubyringsguide.com

Fot. za: yes.pl

Fot. za: yes.pl

Fot. za: gemvara.com

Fot. za: gemvara.com

Fot. za: apart.pl

Fot. za: apart.pl

Czytaj także: Pierścionek zaręczynowy a osobowość i styl: różowe złoto [TRENDY 2017]