Inspiracje | Zaręczyny  |  8 lutego 2017

Pierścionek zaręczynowy a osobowość i styl: różowe złoto [TRENDY 2017]

Jak dobrać pierścionek zaręczynowy do stylu i osobowości? Komu przypadnie do gustu pierścionek z różowego złota? Sprawdzamy najnowsze trendy i doradzamy przyszłym narzeczonym.

Sytuacja, gdy trzeba wybrać pierścionek zaręczynowy dla przyszłej narzeczonej bywa niezwykle stresująca. Bo jak trafić w jej gust i podarować biżuterię, z którą nigdy nie będzie się chciała rozstać? Najlepszy pierścionek to taki, który nasza wybranka będzie nosiła z przyjemnością, bo będzie do niej pasował. Na szczęście w 2017 roku wśród wciąż modne są i tradycyjne, i nowoczesne pierścionki zaręczynowe.

Różowe złoto – delikatne dla delikatnych

W tym trendzie można poszukać i pierścionków bardzo delikatnych, i bardzo bogatych, wspólnym mianownikiem jest bowiem oprawa: różowe złoto. Takie złoto powstaje przez dodanie palladu i domieszki cynku. Jest mniej oczywiste niż złoto żółte, a bardziej eleganckie od białego – pięknie stapia się ze skórą, zwłaszcza nieopalonych, jasnych blondynek. Różowe złoto dobrze łączy się z szarościami i beżami, daje ogólne wrażenie delikatności i dobrego smaku. Może być też bardziej awangardowe, w połączeniu z odważniejszym kamieniem.

Fot. za: wkruk.pl

Fot. za: wkruk.pl

Fot. za: wkruk.pl

Fot. za: wkruk.pl

Zobacz także: Pierścionek zaręczynowy a osobowość: pierścionki vintage