Scenariusze Zaręczyn  |  5 lutego 2017

Oświadczyny w gazecie

Chcesz, by Twoja dziewczyna poczuła się ważna? Uczyń Wasze zaręczyny tematem z pierwszych stron gazet! Nie musisz w tym celu wywoływać skandalu ani łamać przepisów. Ale musisz postarać się po wydanie Twojej własnej gazety.

Oświadczyny w prawdziwej gazecie

Zawsze możesz wykupić powierzchnię ogłoszeniową wybranej gazety i umieścić w niej swoje wyznanie. Ceny różnią się w zależności od tytułu i nakładu, czy jest to gazeta o zasięgu lokalnym, czy ogólnopolskim. Sprawdź cenniki ogłoszeń drobnych swoich ulubionych dzienników lub inne dostępne formaty. Większość gazet codziennych publikuje takie informacje w internecie.

Zobacz także: Zrób to śpiewająco – oświadczyny karaoke

Zrób swoją gazetę

Niezwykłe i zaskakujące oświadczyny możesz napisać i wydać sam. W tym wariancie dużo mniej Cię ogranicza, a fakt, że gazeta nie jest prawdziwa, możesz zrekompensować własną inwencją i większą dowolnością w doborze materiałów, które się na nią złożą. Istnieje możliwość zamówienia gazety całkowicie według indywidualnych ustaleń. Gazeta wygląda jak prawdziwa. Twoja rola będzie polegała na napisaniu oświadczyn, wymyśleniu jakiejś zabawnej historyjki (na przykład opis, jak wygląda Wasze życie małżeńskie za 10 lat) i znalezieniu zdjęcia ukochanej (albo Waszego). Wszystko to znajdzie się na pierwszej stronie gazety z aktualną datą, którą sobie wybierzesz.

Przygotowanie, skład, druk: około 60-200 PLN
www.gazetomania.pl

Scenariusz jest jedynie propozycją zorganizowania zaręczyn w oryginalny sposób. Redakcja zareczyny.pl nie rekomenduje wskazanych podwykonawców ani też nie ponosi odpowiedzialności za jakość ich usług.

Tagi: