Inspiracje | Zaręczyny  |  11 lutego 2017

Pierścionek zaręczynowy a osobowość i styl: kształt łezki [TRENDY 2017]

Jak dobrać pierścionek zaręczynowy do stylu i osobowości? Komu podarować łezkę? Przeglądamy trendy 2017 i radzimy, jak wybrać spośród tegorocznych hitów idealny pierścionek zaręczynowy dla przyszłej narzeczonej. Czy będzie to pierścionek z łezką?

Wybór pierścionka zaręczynowego to poważne zadanie. Jak znaleźć ten jedyny, jak wybrać spośród tysięcy ten, w którym przyszła narzeczona będzie czuła się dobrze? Na jaki typ, jaki fason, jaki kamień się zdecydować? Odpowiedź jest prosta – taki, jaki podoba się ukochanej. A jeśli nie chcemy pytać wprost, zostaje nam zdać się na wyczucie i jak najlepiej dobrać tę ważną biżuterię do stylu i osobowości narzeczonej. Podpowiadamy, komu spodobają się pierścionki z łezką (gruszką).

Czytaj także: Pierścionek zaręczynowy a osobowość i styl: wiktoriańskie pierścionki vintage

Pierścionek z klejnotem w kształcie łezki

Kształt gruszki (łezki) zarezerwowany jest zwykle dla diamentów i najlepiej prezentuje się w kolczykach i wisiorkach, ale w tym roku ten szlif zawojował zaręczynowe pierścionki, i to niekoniecznie diamentowe. Gwarantuje wyjątkowy blask klejnotów i najlepiej wydobywa ich kolor. Wyszczupla palce, jest niebanalny i przyciąga wzrok. Współgra z każdym kolorem złota.

Świetny wybór dla narzeczonych szukających czegoś innego niż klasyczne okrągłe pierścionki i obrączki, ponieważ pierścionki w kształcie gruszki czy też łezki są wciąż stosunkowo rzadko spotykane.

Fot. za: theknot.com

Fot. za: theknot.com

Fot. za: theknot.com

Fot. za: theknot.com

Czytaj również: Dla kogo pierścionek z czarnym diamentem?